دانشجویان دانشگاه آزاد بندرگز، توهین به ساحت مقدس پیامبر (ص) را محکوم کردند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 302 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:50 ق.ظ، پنج شنبه، 2 بهمن، سال 1393 نظرات بدون نظر

جمعی از دانشگاهیان دانشگاه آزاد بندرگز در محکومیت انتشار کاریکاتور اهانت به وجود مقدس پیامبر اسلام (ص) با انتشار طوماری ضمن محکوم کردن این عمل شنیع ، خشم و انزجار خود را از این اقدام آمریکایی صهیونیستی به نمایش گذاشتند.

bayanieh68765به گزارش رادکانا، دکتر نسیمی رئیس واحد بندرگز ضمن اعلام این خبر گفت :استادان ، دانشجویان و کارکنان واحد بندرگز  بعد از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر  با امضای طوماری که در قسمت ورودی ساختمان آموزشی دانشگاه نصب شده بود ضمن اعلام انزجار از انتشار کاریکاتور توهین به ساحت مقدس پیامبر گرامی اسلام (ص) ، عشق و ارادت قلبی خود را به پیامبر گرامی اسلام (ص) نشان داده و اهانت کنندگان به آن ساحت مقدس را محکوم کردند.

نسیمی افزود: همچنین بیانیه ای از سوی روابط عمومی و بسیج دانشجویی دانشگاه تهیه و بین دانشجویان توزیع شد.

در بخشی از این بیانیه آمده است: حرکت شرم آور نشریه معلوم‌الحال فرانسوی در انتشار کاریکاتور موهن علیه رسول گرامی اسلام (ص) ، پیامبر اعظم (ارواحنا فداه) قلوب تمامی آزادگان جهان و مسلمانان عالم را جریحه دار کرد . این عمل در ادامه پروژه های اسلام ستیزی رژیم صهیونیستی،غربیها و آمریکا از سوی مسلمانان جهان محکوم می باشد. ما دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بندرگز ،ضمن محکومیت هرگونه اعمال تروریستی، قاطعانه اقدام موهن نشریه فرانسوی (شارلی ابدو ) را در توهین به ساحت مقدس حضرت خاتم الانبیاء،پیامبر گرامی اسلام (ص)، محکوم نموده و از عموم آزاد مردان و پیروان ادیان آسمانی  به ویژه علما و نخبگان امت اسلام می خواهیم تا دربرابر این اقدام وقیحانه موضعگیری نموده و تلاش خود را درجهت افشای پشت پرده جریان های تروریستی اسلام نما و همچنین دشمنان پلید اسلام ستیز و اهانت کنندگان به ساحت مقدس حضرت ختمی مرتبت(ص) نمایند.

ارسال نظر