دانشجویان در ۱۳ آبان به لجن پراکنی دانشجونماها پاسخ قاطعانه می دهند / بدون اینکه بفهمند به شهدای مدافع حرم می تازند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 207 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:30 ق.ظ، سه شنبه، 11 آبان، سال 1395 نظرات بدون نظر

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: دانشجویان در راهپیمایی ۱۳ آبان ، به لجن پراکنی برخی نخبه نماها در دانشگاه ، قاطعانه پاسخ می دهند.

0947759به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا، نجیب الله تاری سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان با بیان اینکه امروز بر همگان آشکار است علل اصلی پیروزی ، استمرار و بقای نظام مقدس جمهوری اسلامی با جلوداری و هدایت روحانیت معزز و نیز جانفشانی و ایثارگری شهدای گرانقدر و جانبازان عزیز است که ثمرات و برکات آن همواره برای انقلاب اسلامی ایران جاری است.

وی ادامه داد: اینکه در یک فضای آموزشی ، عده ای قلیل از دانشجویان ، سخیفانه چنگ به صورت این ارزشهای متعالی می اندازند و در تریبون آزاد ، آنگونه نابخردانه سخن می گویند و جالبتر اینکه ادعا می کنند در ایران ، آزادی نیست ، بی آنکه از مفاهیم اصیل و نظام مند و عقلایی « واژه آزادی » چیزی بدانند .

رئیس ستاد بزرگداشت یوم الله سیزدهم آبان استان گلستان درادامه گفت: به شهدای مدافع حرم می تازند ، بدون اینکه بفهمند این شهدای مدافع حرم ، مدت ها برای دفاع از حرم اهل بیت (علیهم السلام) در صف انتظار بوده اند ، آزادانه و مجاهدانه به ندای ظلم ستیزی امام حسین (علیه السلام) لبیک گفتند و به دفاع از امت اسلامی برخاستند .

وی تصریح کرد: شرم داشته باشید از چهره ماهِ نوزاد تازه متولد شده ای که پس از شهادت پدرش بدنیا آمد ، آن وقت دانشجویی با ژست نخبه نمایی ، در آستانه فرارسیدن یوم الله سیزدهم آبان و سالروز تسخیر لانه جاسوسی و شیطانی آمریکا ، در یک نظامی که مبتنی بر دموکراسی دینی است ، از خطوط قرمز آن خارج شده و در یک وضعیت هرج و مرج طلبانه این اراجیف را طرح موضوع می کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این سخنان بیهوده در راهپیمایی سراسری و استکبار ستیز یوم الله سیزدهم آبان (روز ملی مبارزه با استکبارجهانی) از سوی خودِ دانشجویان مؤمن ، انقلابی و همیشه حاضر در صحنه های دفاع از کیان انقلاب اسلامی ، بی پاسخ نخواهد ماند.

انتهای پیام/

ارسال نظر