دانشگاه پیام نور گلستان میزبان اولین نشست کنفرانس بین المللی علوم دینی و مبارزه با افراطی گری
تعداد بازدید تعداد بازدید: 262 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:25 ق.ظ، چهارشنبه، 25 فروردین، سال 1395 نظرات بدون نظر

اولین نشست کنفرانس بین المللی علوم دینی و مبارزه با افراطی گری در دانشگاه پیام نور استان گلستان در اردیبهشت ماه سال جاری برگزار می شود.

IMG_1922به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا، دکتر قربان شهریاری در جلسه اعضای ستاد استانی دانشگاه، از برگزاری اولین نشست کنفرانس بین المللی علوم دینی و مبارزه با افراطی گری در اردیبهشت ماه سال جاری در دانشگاه پیام نور استان خبر داد.

رئیس دانشگاه پیام نور گلستان با اعلام این خبر افزود: در این نشست  که با حضور علما و اندیشمندان، اساتید دانشگاه و مقامات کشوری برگزار خواهد شد، بحث و تبادل نظر در خصوص تقریب مذاهب اسلامی و تبیین مواضع در خصوص افراطی گری بهمراه سخنرانی علمای برجسته جهان اسلام از اهداف و برنامه های آن خواهد بود.

رئیس دبیرخانه استان های مرزی دانشگاه پیام نور با بیان اینکه این نشست به همت دبیرخانه استان های مرزی دانشگاه پیام نور و با همکاری دانشگاه مذاهب اسلامی برگزار می شود تصریح کرد برگزاری این نشست در راستای وظایف و مسئولیتهای دبیرخانه مذکور می باشد.

گفتنی است دبیرخانه استان های مرزی دانشگاه پیام نور که مسئولیت آن به استان گلستان واگذار شده است سال گذشته باحضور علما و روحانیون برجسته دینی و مذهبی اهل تشیع و تسنن در دانشگاه پیام نور استان گلستان افتتاح شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر