دانش‌آموزان بسیجی باید همواره از مسائل روز سیاست باخبر باشند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 631 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:30 ق.ظ، سه شنبه، 26 آذر، سال 1392 نظرات یک نظر

حجت الاسلام عباس شفیعی گفت: امروز جمهوری اسلامی توانسته انسان هایی را تربیت کند که در ابعاد مادی و معنوی سرآمد هستند مانند دانش آموزان و دانشجویان بسیجی که فعالیت های حرفه ای در زمینه علم را در اوج معنویت پیگیری می‌کنند.

Main2045به گزارش خبرنگار رادکانا، حجت‌الاسلام عباس شفیعی روحانی فعال شهرستان در جمع مربیان و دانش آموزان آموزشگاه شهید سمیه دهستان یساقی با تأکید بر اینکه دانش‌آموزان بسیجی باید همواره از مسائل روز سیاسی باخبر باشند و توطئه دشمن را خنثی کنند، خاطرنشان کرد: نظام ما دستاورد خون پاک شهدا و امام راحل است از این رو باید همه در هر مسئولیتی که هستیم ادامه راه آن بزرگواران را در اولویت امور خود داشته و تنها برای عزت و عظمت نظام و انقلاب گام برداریم.

وی در ادامه با بیان این مطلب که امروز الگوی تمدن اسلامی در حال طرح در جهان است، تصریح کرد: امروز جمهوری اسلامی توانسته انسان هایی را تربیت کند که در ابعاد مادی و معنوی سرآمد هستند مانند دانش آموزان و دانشجویان بسیجی که فعالیت های حرفه ای در زمینه علم را در اوج معنویت پیگیری می‌کنند.

شفیعی در خاتمه تأکید کرد: فضایی که امروز برای دانش آموزان در این نظام اسلامی بوجود آمده با محیط‌ های آموزشی در زمان قبل از انقلاب قابل مقایسه نیست بنابراین دانش آموزان به‌ویژه بسیجیان باید با غنیمت شمردن فرصت‌ های موجود به افرادی تبدیل شوند که بتوانند به کشور خدمت کنند.


مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.iارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود.

همچنین می توانند سوژه های خبری و مشکلات شهرستان را جهت پیگیری از طریق ایمیل فوق یا سامانه پیامک ۳۰۰۰۲۷۲۰۱۰ با ما در میان بگذارند.

گلستان بلاگ می گوید:

سلام
با تشکر از مطلب خوب شما
این خبر با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد
http://golestanblog.ir/?p=12780

ارسال نظر