داوطلب دهمین دوره مجلس شورای اسلامی غرب گلستان درگذشت+عکس
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,059 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:27 ب.ظ، یکشنبه، 16 آبان، سال 1395 نظرات ۳ نظر

متاسفانه باخبر شدیم عین اله رحیمی یکی از داوطلبین دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی درگذشت.

yyyyبه گزارش سرویس اجتماعی رادکانا، متأسفانه باخبر شدیم عین اله رحیمی فرهنگی بازنشسته شهرستان کردکوی و یکی از داوطلبین دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در غرب استان گلستان بر اثر بیماری درگذشت.

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا، درگذشت مرحوم رحیمی را به خانواده محترم رحیمی تسلیت گفته و از خداوند متعال، رضوان و رحمت واسعه و بهره مندی از عنایات خاصه حضرت سیدالشهدا (ع) را برای آن مرحوم و صبر جمیل و اجر جزیل توأم با توفیق و سلامتی را برای شما و عموم وابستگان مسئلت می نماییم.

 

انتهای پیام/

شهروند می گوید:

عصر امروز علی پروین اسطوره پرسپولیس، عباس جدیدی را به خانه مرحوم منصور پورحیدری برد…………. در دو روز اخیر عکس عباس جدیدی قهرمان کشتی و منصور پورجیدری ، هجمه سنگینی برای عباس جدیدی درست کرد…………. همسر و پسر پورحیدری از عباس جدیدی تشکر کردند…………………. عجب مرد بزرگی هست این علی پروین…………. اگه کس دیگه ای بود می گفت ولش کن بابا به من چه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! سالاری سلطان ………………. عشق فقط علی پروین …………. به خدا یه دونه ای علی پروین

حشمت می گوید:

شهروند جان خدا شفات بده چه ربطی به پیام تسلیت داشت…

سید محمد حسینی می گوید:

حشمت خان ، مرام و مشتی گری امروز خیلی کم شده. مردم درگیر روزمرگی شدند . جهت شفا و آگاهی مردم هر جا که میشه باید این منش های خوب را اطلاع رسانی کرد. عزیزم خیلی ناراحت نشو ، حتما نیت شهروند این بوده که تو چند روز اخیر یک عکس چطور در فضای مجازی پخش شد و باعث دلخوری خیل عظیم مردم ایران شد ( در جریان هستی که ) یاد آوری یه حرکت پهلوانانه از سوی آقای پروین بد نیستا .

ارسال نظر