دبستان ابتدایی شهید اسلامی گرجی محله قهرمان مسابقات فوتسال آموزشگاههای شهرستان کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,662 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:37 ب.ظ، سه شنبه، 26 آذر، سال 1392 نظرات بدون نظر

دبستان ابتدایی پسران شهید اسلامی گرجی محله قهرمان مسابقات فوتسال آموزشگاههای شهرستان کردکوی شد.

7777771به گزارش خبرنگار رادکانا، عبدالحسین بهرامی کارشناس تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش شهرستان کردکوی در خصوص نحوه برگزاری این مسابقات گفت: تعداد 14 آموزشگاه در این مسابقات اعلام آمادگی کردند که در چهار گروه در دور مقدماتی مسابقات را برگزار کردند که چهار تیم مهدیه دنگلان، رستگاران, مدرسه شهید اسلامی گرجی محله و تیم شهید حشمتی بالاجاده به مرحله نیمه نهایی را ه پیدا کردند.

وی افزود: رده بندی بازی ها بین تیم های مهدیه دنگلان با تیم رستگاران برگزار شد که تیم مهدیه دنگلان به مقام سوم دست یافت و در بازی فینال تیم مدرسه شهید اسلامی گرجی محله با غلبه بر تیم شهید حشمتی بالاجاده به مقام قهرمانی رسید و تیم شهیدحشمتی دوم شد.

در پایان اختتامیه این مسابقات نفرات برتر مدال های قهرمانی خود ر ا از دست مسئولین دریافت کردند.

فینال مسابقات با حضور محمد حسین شاعری معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش، عبدالحسین بهرامی کارشناس تربیت بدنی اداره، مربیان، فرهنگیان و دانش آموزان مدارس شهید حشمتی، شهید اسلامی گرجی محله، مهدیه دنگلان و رستگاران برگزار شد.


مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.iارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود.

همچنین می توانند سوژه های خبری و مشکلات شهرستان را جهت پیگیری از طریق ایمیل فوق یا سامانه پیامک ۳۰۰۰۲۷۲۰۱۰ با ما در میان بگذارند.

ارسال نظر