درخشش رزمی کاران باشگاه ستارگان کردکوی در مسابقات کونگ فو گلستان+اسامی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,135 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:39 ب.ظ، سه شنبه، 7 دی، سال 1395 نظرات ۲ نظر

مسابقات استانی کونگ فو در چهار رده سنی در شهرستان علی آباد کتول برگزار شد که رزمی کاران اعزامی از کردکوی افتخارآفرینی کردند.

%da%a9%d9%88%d9%86%da%af-%d9%81%d9%88به گزارش سرویس ورزشی رادکانا، مسابقات استانی کونگ فو در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در ورزشگاه شهید مزرعه شهرستان علی آباد کتول برگزار شد.

مبارزه کنندگانی از زیر نظر استاد سید محمد رحیمی از باشگاه ستارگان کردکوی در این دوره از رقابتها حضوری درخشان داشتند.

مبازره کنندگان اعزامی از باشگاه ستارگان کردکوی در نهایت با کسب یک قهرمانی در جوانان، دو نائب قهرمانی در نوجوانان و یک نائب قهرمانی دیگر در بزرگسالان افتخار آفریدند.

⭕️اسامی اعزام شدگان:

?? عمران مومنی فر (نوجوانان 51kg نائب قهرمان)

?? نیما کیا (نوجوانان 55kg نائب قهرمان)

?? سیدتقی حسینی (جوانان  72kgقهرمان)

?? محمدعلی کوچکی (بزرگسالان 91kg نائب قهرمان)

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا درخشش این تیم اعزامی را به جامعه رزمی شهرستان کردکوی تبریک گفته و برای این دسته از افتخارآفرینان موفقیت و سربلندی آرزومند است.

انتهای پیام/

همشهری می گوید:

وزیر نفت دستور کاهش تعرفه گاز خانگی در مناطق سردسیر را داد! بنا به درخواست نمایندگان مردم آذربایجان شرقی – آذربایجان غربی – اردبیل در مجلس شورای اسلامی ، وزیر نفت موافقت کرد که نحوه محاسبه گاز خانگی این استان ها تغییر کند………………… دولت و وزیر محترم استان های شمالی گلستان – مازندران – گیلان و حتی خراسان شمالی نیز در این دو ،سه ماه اخیر هوای بسیاری سردی را در حال سپری کردن هستند……… عدالت را در مورد این استان را هم رعایت فرمائید.!! چرا نمایندگان گلستان در مجلس درخواست کاهش تعرفه گاز خانگی و حتی برق را نمی دهند؟؟؟؟؟؟ 45000 تومان به این ملت دادن ولی پدر همه رو درآوردند…….. دلار که 4110 رو رد کرد است! آقای لیاقتی در مورد مشکلات مردمی هم بنویسید بد نیستا! در مورد گرانی هم بنویس داداش….

امیر حسین می گوید:

کارتن خواب داشتیم گور خواب هم داریم!!!! در قبرستان شهریار بیش از 50 گور خواب داریم!!!!!!!!!!!!!! جکومت اسلامی ایران به کجا می رود؟؟؟؟؟؟ ای کاش جمعیت ایران 20 میلیون نفر بود چون اونوقت به هر نفر ماهانه بیش از یک میلیون تومن یارانه می دادند. دیگه نگران قبض برق وآب و گاز و قیمت بنزین و ارزش دلار آمریکا و کانادا و پوند بریتانیا نبودیم…………………………… ایران کشور فقیر پرور شده است . دزدی ها زیاد شده و دزدها به همین راحتی سیر نمی شوند……… شیلنگ نفت رو به جیب خود و اقوام و فامیل و جناح های سیاسی بسته اند………………………………………… این همه هزینه برای حوزه های علمیه !!!! کمینه امداد و بهزیستی داریم و درآمد خوبی دارند مردم زکات و فطریه خوبی هم می دهند پس چرا فقیر زیاد داریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ارسال نظر