درخشش رزمی کاران کردکوی در مسابقات انتخابی گلستان+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 957 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:34 ق.ظ، چهارشنبه، 20 آذر، سال 1392 نظرات بدون نظر

مسابقات انتخابی رزمی سلاح سرد و دفاع شخصی در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در مجموعه ورزشی آزادی گرگان برگزار شد که تیمهای اعزامی از کردکوی به عناوین دوم و سوم این دوره از رقابتها دست یافتند.

عکس0893 - Copyبه گزارش خبرنگار رادکانا، این رقابتهای انتخابی با حضور 13 تیم از کل استان و در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان جهت اعزام به مسابقات فستیوال کشوری برگزار شد.

در این دوره از رقابتها دو کانون فرهنگی ورزشی بسیج کردکوی و تیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد کردکوی به نمایندگی از شهرستان کردکوی حضور داشتند که تیم منتخب استان گلستان مقام اول، تیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد کردکوی مقام دوم و تیم کانون فرهنگی ورزشی بسیج کردکوی مقام سوم این مسابقات را از آن خود کردند.

محمد مهدیان سرپرستی و مربیگری دو تیم اعزامی از شهرستان کردکوی را بر عهده داشت.

اعضای تیم اعزامی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد کردکوی: سیدمحراب حسینی، علیرضا فرخی، جواد حیدریان، مهدی حیدریان، سیدامیرحسین حسینی، علی صادقی

اعضای تیم اعزامی از کانون فرهنگی ورزشی بسیج کردکوی: امیرمحمد صادقی، سیدکمیل حسینی، امیرحسین سعیدی منش، فرهان کیاء، محمد منوچهری، مهدی قدوسی

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا برای این عزیزان ورزشکار موفقیت و سربلندی آرزو می کند.

عکس0892

عکس0893

عکس0894

عکس0895


مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.ir ارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود.

همچنین می توانند سوژه های خبری و مشکلات شهرستان را جهت پیگیری از طریق ایمیل فوق یا سامانه پیامک ۳۰۰۰۲۷۲۰۱۰ با ما در میان بگذارند.

ارسال نظر