درخواست احمدی‌نژاد برای مناظره با روحانی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 576 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:16 ق.ظ، سه شنبه، 27 مرداد، سال 1394 نظرات ۳ نظر

به نظر می‌رسد در کنار موضوع حضور مجدد احمدی‌نژاد و نزدیکانش در عرصه انتخابات بحث شکایت دولتمردان سابق از ساکنان امروز پاستور به موضوعی داغ در عرصه رسانه‌ها و جامعه تبدیل شده است.

3478263_292به گزارش رادکانا،به نظر می‌رسد در کنار موضوع حضور مجدد احمدی‌نژاد و نزدیکانش در عرصه انتخابات بحث شکایت دولتمردان سابق از ساکنان امروز پاستور به موضوعی داغ در عرصه رسانه‌ها و جامعه تبدیل شده است. نزدیک‌ترین شخص و منبعی که رسانه‌ها می‌توانند از طریق وی مواضع دولت گذشته را جویا شوند عبدالرضا داوری، مشاور رسانه محمود احمدی‌نژاد است. داوری به سخنگوی نانوشته دولتمردان سابق تبدیل شده است که نه تنها از همه ماجراها خبر می‌دهد بلکه خود از طرف وزرای دولت گذشته قول هم می‌دهد. وی اطلاع می‌دهد که احمدی‌نژاد و وزرایش خواهان مناظره با مسئولان دولت یازدهم هستند.
ارزیابی وی از دولت روحانی دولتی است که در همه عرصه‌ها ناکارآمد است. او می‌گوید: «دولت روحانی در همه عرصه‌های سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و دیپلماتیک ناکارآمد است که ضعیف‌ترین بخش آن بخش اقتصادی است. البته دیگر بخش‌ها هم نمره زیر 10 می‌گیرند اما پایین‌ترین نمره به بخش اقتصادی برمی‌گردد.»
 داوری درباره علت شکایت دولتمردان گذشته از دولتمردان کنونی توضیح می‌دهد: «هدف این است که حق مطلب روشن شود. دولتی‌ها مجموعه‌ای از اتهامات را متوجه دولت قبل کرده‌اند. بر اساس قاعده «البینه علی المدعی» کسی که اتهامی را متوجه فردی می‌کند برای اتهامات خود باید دلایل، بینه و شاهد خود را ارائه دهد. آقای جهانگیری و بسیاری از دولتی‌ها از جمله خود آقای روحانی مجموعه‌ای از اتهامات را به دولت قبل متوجه کرده‌اند. البته آقای احمدی‌نژاد درباره آقای روحانی اقدام به شکایت نکرده‌اند ایشان درخواست مناظره داشته‌اند که به اعتقاد من آقای روحانی از این مناظره فرار کردند چون می‌دانند در این مناظره دست خالی خواهند بود. آقای احمدی‌نژاد در آذر سال 92 و بعد از گزارش 100روزه آقای روحانی درخواست مناظره کرده بودند چرا که معتقد بودند این گزارش مملو از کذب است و ایشان از زیر این مناظره فرار کردند. اکنون هم آقای احمدی‌نژاد آمادگی این مناظره را دارد و هرموقع که آقای روحانی اعلام آمادگی کنند آقای احمدی‌نژاد وارد صحنه می‌شوند و با ایشان مناظره می‌کنند.» داوری در خصوص مناظره وزرا هم می‌گوید: «از طرف مقامات رسمی دولت سابق این آمادگی وجود دارد که با مقام هم‌رده خود در دولت یازدهم به مناظره بنشینند. من این قول را می‌دهم که اگر آقای طیب نیا در صحنه مناظره حاضر شوند از طرف دولت گذشته آقای حسینی به عنوان وزیر وقت اقتصاد حضور پیدا می‌کنند. این نه تنها به حوزه اقتصادی مربوط می‌شود، بلکه ما حتی حاضر هستیم در حوزه دیپلماسی و سیاست خارجی با مقامات دولت یازدهم به مناظره بنشینیم.»
انتهای پیام/
علی می گوید:

چطور شده عوامل احمدی نژاد ، دوست دارند با دولت تدبیر و امید مناظره کنند خدا می داند. احمدی نژآد یک چیزی رو فراموش کرده، چطور سال 88 آیت الله هاشمی قصد توضیح به تهمت های یک طرفه این فرد را داشت ، صدا و سیما حاضر نشد به یار امام وقت پاسخگویی دهد. همین طور آقایان ناطق نوری و خاتمی! آقای احمدی نژآد شاید فراموش کرده باشید ولی مردم فراموش نکردند رفتار و حرف های شما را!!!! فضای بسته دوره 8 ساله احمدی نژآد ، امروز او را به چهره منفور تبدیل کرده است. بگم بگم های 8 ساله آبروی خودش را برد ……. اطرافیانش و خودش !!!

روستايي محروم می گوید:

جانمی احمدی نژاد خوش بیمویی . مردم محروم واقعا ته طرفدارنه چون ته طرفدارمحرومینی. مستضعفینی که حتی قدرت نداشتنه یه آجر رو آجر بیلن از برکت خدمت ته صاحب خانه بوینه .اینایی که الان درنه طرفدار پولدارا و آقازاده ها هستنه آقاجان ته امه سر جادارنی هرکس هرچی خانه پیش خادشان باورن .پابرهنا تره دوست دارنه یک تار ته مو ارزنه به هزارتا سرمایه دار و آقازاده ها

شهروند می گوید:

خبرگزاری خبرآنلاین منتشر کرد: احمدی نژاد برای اعترافات بقایی به دادگاه باید برود……………. چه بر سر پاک ترین دولت تاریخ آمده……. مشایی و احمدی و بقایی و البته رحیمی و بقیه پاک ترین ( دزد ترین ) دولت……………………………………………………………….. خدایا به افراد ساده لوح عقل بده تا بهتر آدم ها رو بشناسند…….. فقط رفسنجانی این هاله نور رو شناخته بود!!!

ارسال نظر