درخواست یک مادر شهید از حسن روحانی ؛ تو رو خدا کرایه ها را زیاد نکنید
تعداد بازدید تعداد بازدید: 536 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:00 ب.ظ، شنبه، 23 شهریور، سال 1392 نظرات یک نظر

مادر یک شهید گرگانی در گفتگو با خبرنگار اعلام کرد: از آقای روحانی رئیس جمهور می خواهم که جلوی افزایش کرایه ها در گرگان را بگیرد .

thumb271-5453d245f4d48a8c868f571cd23f0997به گزارش رادکانا، بحث مجدد و همیشگی افزایش کرایه ها که سمبل ابتکارات شورای شهر گرگان است موجی از نگرانی و تشویش را در آستانه بازگشایی مدارس در بین مردم گرگان ایجاد نموده است .

صبح امروز در خیابان جمهوری گرگان بانوی سالخورده ای که خود را مادر شهید معرفی می کرد گفت : من نمی دانم چرا در گرگان هر روز کرایه ها را زیاد می کنند .

این بانوی فداکار و رنج کشیده اظهار داشت : ما گفتیم دولت که عوض بشود ارزانی می شود و می توانیم زندگی خوبی داشته باشیم اما نمی دانم چرا بازهم عده ای به فکر افزایش کرایه ها هستند .

وی با بیان اینکه مردم گناه دارند از رئیس جمهور درخواست کرد جلوی افزایش بی رویه کرایه ها را بگیرد تا در استانه بازگشایی مدارس مردم دچار سختی و دردسر نشوند .

شایان ذکر است مسبب اصلی افزایش کرایه ها در گرگان شورای شهر است که همواره به جای پاسخگویی به نیازهای مردم و خانواده های شهدا به دنبال تشویش اذهان عمومی و ایجاد نگرانی در آنها پرداخته است .

افزایش کرایه ها در گرگان در حالی صورت می گیرد که مردم گرگان امید خود را در داخل استان برای برخورد با این بی عدالتی ها از دست داده اند و اینچنین دست به دامن رئیس جمهور شده اند .

امید می رود دولت روحانی با تدبیر ویژه در این زمینه امید و روحیه از دست رفته مردم را به کانون خانواده ها بازگرداند

ارسال نظر