درصورت تداوم انتصابات از شرق استان جلوی آن خواهیم ایستاد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 703 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:00 ق.ظ، دوشنبه، 1 اردیبهشت، سال 1393 نظرات ۴ نظر

نماینده غرب استان در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد : در جلسه هفته گذشته با استاندار اعلام کردم که اگر روند انتصابات همچنان از شرق استان باشد جلوی آن خواهیم ایستاد ولو به قیمت از دست رفتن نمایندگی ام باشد .

radkanaبه گزارش رادکانا، دکتر محمد جواد نظری مهر نماینده غرب استان گلستان در مجلس شورای اسلامی صبح امروز (1 اردیبهشت) در گفتگو با این پایگاه خبری اعلام کرد: از ابتدای دولت تدبیر و امید قرار بود انتصابات و فعالیتهای داخل استانها با هماهنگی نمایندگان مردم باشد و حتی دکتر روحانی رئیس جمهور نیز بر این نکته تاکید کرد.

نظری مهر اذعان داشت: اما استاندار گلستان تاکنون در مورد انتصابات چنین همراهی نداشته و حتی طبق گفته سایتهای مختلف 21 نفر از نزدیکان و منتسبان شرق استان را را در مجموعه های استانی بکارگرفته است.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: یک نوع سیاسی کاری از قبل در استان وجود داشت که باعث عقب ماندگی گلستان شد اما با آمدن دولت تدبیر و امید انتظار می رفت این عقب ماندگی با عقلانیت و تدبیر جبران شود اما انتصابات اخیر از یک منطقه خاص نشان داد که همچنان رویه غلط گذشته وجود دارد.

دکتر نظری مهر در پاسخ به این سوال که اقوام سیستانی و ترکمن سهم خود را گرفتند اما غرب استان همچنان در انزوا قرار دارد عنوان کرد: سیاسی کاری در استان داشت از بین می رفت اما دوباره دعواهای سیاسی بوجود آمده و ما بایستی مانند اصفهان در منافع اصلی استان تعامل داشته باشیم.

نماینده مردم کردکوی ، بندرگز و بندر ترکمن در خاتمه تصریح کرد: هفته گذشته دیداری با استاندار در بهارستان داشتیم و در آن جلسه هم انتقادات تندی را متوجه ایشان کردم و گفتم اگر روند انتصابات همچنان از شرق استان باشد صد در صد جلویش را خواهیم گرفت ولو اینکه به ثیمت از دست رفتن نمایندگی ام باشد.

شهری می گوید:

چقدر جالب..تازه بیدار شدین؟ دقیقا چه سِمَت های دیگه ای مونده که بخواد قسمت غرب استان رو شامل بشه ؟
نوش دارو بعد مرگ سهراب میخورین دکتر جان ! هر چی گنده گنده بود از دست رفت میخوای غربی ها رو بکنی زیر دست و معاون و بله قربان گوی اونها؟ همون نکنی بهتره
با نهایت احترام خدمت جناب نماینده
😉

رستمانی می گوید:

سلام. زنده باد اقای نظری مهر
اما من فک میکنم تدبیری در کار است یا شاید ما پیام انتخابات را متوجه نشدیم و نمیشیم

صادق می گوید:

سلام

باطم خوبه داره مقابل اونا می ایسته

ایکاش زودتر اینکارو می کرد

کل مسئولین استانی ما شدن از شرق…عحب تدبیر و امیدی که از همه داره میزنه بیرون

باقی می گوید:

سلام
آقای دکتر نظری مهر
شما چرا دم از عدالت میزنی ؟
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان آقای ریاحی
رئیس بیمارستان کردکوی جمال زاده یا ریاحی
و … دیگه همشهریان خودت که آوردی وپست دادی زیادن آقای دکتر نظری مهر عزیز
چون به شما دیگه محل نمیدن دم از عدالت و حس ناسیونالیسی میزنی
استان فقط استان مازندران همه شون یکرنگ و خالصون واسه مرمدمش کار میکنن
با تشکر آقای باقی از گز غربی

ارسال نظر