دریافت بیش از ۸۶ هزار فقره اظهارنامه مالیاتی در گلستان/ ساعت ۲۴ پایان تسلیم اظهارنامه
تعداد بازدید تعداد بازدید: 514 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:37 ق.ظ، سه شنبه، 1 مرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

مدیرکل امور مالیاتی گلستان از دریافت ۸۶ هزار و ۲۸۳ فقره اظهارنامه مالیاتی در استان خبر داد.

13901221000246_PhotoAبه گزارش رادکانا، عمران امشب در جمع خبرنگاران گلستان اظهار داشت: تاکنون در بخش اشخاص حقیقی و حقوقی 45 هزار و 783 فقره اظهارنامه مالیاتی و در بخش مشاغل، املاک و اتومبیل 40 هزار و 500 فقره اظهارنامه مالیاتی دریافت شده است.

وی با تأکید بر اینکه مهلت تسلیم اظهارنامه‎های مالیاتی قابل تمدید نیست، متذکر شد: امشب آخرین مهلت برای ارائه اظهارنامه مالیاتی است و برخورداری از معافیت مالیاتی فقط مشمول مودیانی می‎شود که نسبت به تسلیم اظهارنامه مالیاتی خود اقدام کنند.

مدیرکل امور مالیاتی گلستان در خصوص مودیانی که نمی‎توانند به صورت الکترونیکی اظهارنامه مالیاتی خود را تسلیم کنند، افزود: براساس هماهنگی‎هایی که با اداره‌کل پست استان صورت گرفته است، مودیان در شهرستان‎های گرگان و گنبدکاووس می‎توانند تا ساعت 24 به دفاتر پستی مراجعه و اظهارنامه مالیاتی خود را تسلیم کنند و دریافت اظهارنامه تا مهلت پیش‎بینی شده، حکم قانونی دارد و قابل پذیرش است.

طیبی خطاب به مودیانی که نسبت به تسلیم اظهارنامه مالیاتی در مهلت قانونی اقدام نکنند، اذعان کرد: این دسته از مودیان نمی‎توانند از معافیت و مزایای قانونی برخوردار شوند بلکه مشمول پرداخت جرایمی می‎شوند که غیرقابل بخشش خواهد بود.

وی با بیان اینکه آخرین فرصت تکمیل اظهارنامه‎های مالیاتی تا پایان ساعت 24 امشب 31 تیرماه است، تصریح کرد: از فعالان اقتصادی استان انتظار داریم هرچه زودتر نسبت به تسلیم اظهارنامه‎های مالیاتی خود اقدام کنند.

مدیرکل امور مالیاتی گلستان خاطرنشان کرد: در سال گذشته 104 هزار اظهارنامه مالیاتی از سوی فعالان اقتصادی توسط اداره‌کل امور اقتصادی استان دریافت شد./فارس

ارسال نظر