در اسلام چیزی بعنوان دوستی دختر و پسر نداریم و تنها راه رسیدن مرد و زن به یکدیگر ازدواج است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 712 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:59 ب.ظ، چهارشنبه، 14 اسفند، سال 1392 نظرات یک نظر

گفتمان دینی با موضوع حدود روابط دختر و پسر در اسلام و آسیب های ناشی از عدم رعایت آن، در دبیرستان دخترانه ام البنین (س) روستای سرکلاته خرابشهر شهرستان کردکوی برگزار شد.

201518به گزارش خبرنگار رادکانا، حجت‌الاسلام عباس شفیعی روحانی مستقر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی در این جلسه رابطه دوستانه دختر و پسر را میل و نیاز دو جنس دانست و افزود: یک رابطه صحیح در محیط کار، خانواده، تحصیل و اجتماع می تواند باعث پیشرفت هر شخصی اعم از پسر و دختر شود.

وی با بیان این مطلب که، در اسلام چیزی بعنوان دوستی دختر و پسر نداریم و تنها راه رسیدن مرد و زن در اسلام ‌ازدواج است، خاطرنشان کرد: اگر کسی به نوع ارتباط خود با دیگران واقف باشد و بداند که برخی ارتباط ها برای زندگی وی خطر ایجاد می‌کند به این نوع رابطه ها پایان می دهد.

201519

شفیعی همچنین با اشاره به این موضوع که، روابط عاطفی دختر و پسر آسیب‌های بسیاری به روحیه آن‌ها به‌ ویژه خانم‌ها وارد می‌کند، تصریح کرد: عدم تعریف روابط سالم و هدفمند بین گروههای غیر همجنس، موجب تنش ها و تلخی های آزاردهنده بین اعضای خانواده بخصوص بین والدین و فرزندان نوجوان و جوان و نیز بروز آسیب‌هایی نظیر فرار دختران و پسران از خانه، ازدواج های ناموفق، دوستی های ناسالم دختران و پسران، احساس شکست و ناکامی در فرآیند این نوع دوستی ها و بدنبال آن گسترش اعتیاد، خودکشی، افسردگی، افت تحصیلی و دهها معضل و مشکل دیگر در بین لایه های مختلف اجتماع می‌شود.

سيامك مهاجر می گوید:

باعرض سلام وادب خدمت هم شهرستانی های گرامی و ضمن تقدیر و سپاس از ” رادکانا “در خصوص انعکاس اخبار هنرهای رزمی به ویژه رشته زیبای ووشو
احترامأ به استحضار میرساند،هیات ووشو شهرستان کردکوی در راستای اهداف فرهنگی ورزشی خود ، جهت توسعه و گسترش امر ورزش ، شادابی و تندرستی در بین جوانان منطقه ، اقدام به برگزاری کلاس های آموزش رایگان ووشو نموده است.بدینوسیله از تمامی علاقمندان دعوت بعمل میآید.
قابل توجه اینکه ، یکی از مزایا و گستردگی تکنیک و علم رشته زیبای ووشو این است که یک کودک سه ساله تا یک پیرمرد نود ساله هم می تواند به این رشته بپردازد و هیچ گونه محدودیت سنی ندارد.

آموزش : ” تالو ” فرم های استاندارد مسابقاتی و سنتی
دفاع شخصی
سلاح ( چوپ ، نیزه ،شمشیر و…)
ژیمناستیک و حرکات آکروباتیک
” سن دا ” مبارزه آزاد
مبارزه آزاد حرفه ای ( مبارزات ارتش چین )
دفاع و نبرد خیابانی
تمرینات مشت آهنین معبد شائولین
بدنسازی
شکستن اجسام سخت
چی کونگ و نیروی درونی
ذن و هیپنوتیزم

کلاس آقایان-روزهای فرد ،ساعت1900 تا 2030
اداره ورزش وجوانان- خانه ووشو شهرستان کردکوی

-بانوان با شماره 3225906 تماس حاصل نمایند

کلیه کلاسها رایگان بوده و شرکت برای عموم در تمام رده های سنی آزاد میباشد

هیات ووشو شهرستان کردکوی

ارسال نظر