در جلسه مدریت بحران استان ۲ ملیارد ریال اعتبار برای لایروبی رودخانه ها و کانالهای زراعی تصویب شد.
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,833 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:25 ب.ظ، شنبه، 18 آذر، سال 1391 نظرات بدون نظر

در جلسه ستاد مدیریت بحران استان که با حضور استاندار و معاونین و فرمانداران شهرستان های استان و اعضای مدیریت بحران شکل گرفت ۲ میلیارد ریال اعتبار برای لایروبی رودخانه های روستاهای سرکلاته، غازی محله، بالاجاده، میاندره، شموشک، نامن، ایلوار، شصت کلاته، نکارود و کانال شش دانگه زراعی مصوب شد.

به گزارش خبرنگار رادکانا، در جلسه ستاد مدیریت بحران استان که با حضور استاندار و معاونین و فرمانداران شهرستان های استان و اعضای مدیریت بحران شکل گرفت آقای رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی گفت: با توجه به شرایط جوی و بارش باران و سیلاب های اخیر و خسارات وارده به اراضی کشاورزی و مسکونی  در مدیریت بحران شهرستان جمع بندی شد واعلام خسارات وارده به ستاد مدیریت بحران استان، پس از اعلام در جلسه ستادی با استاندار محترم دستور اعتبارات حوادثی را در جهت رفع مشکل برای لایروبی رودخانه ها و کانال زراعی شهرستانها اختصاص داده اند.

الیاسی در ادامه افزود: در این جلسه 2 میلیارد ریال اعتبار برای لایروبی رود خانه های روستاههای سرکلاته، غاز محله، با لا جاده، میاندره، شموشک، نامن، ایلوار، شصت کلاته، نکارود و کانال ششدانگه زراعی مصوب شد.

وی این اعتبارات را در جهت مطالعه و اجرای مهندسی رود خانه های شهرستان کردکوی از بخش حوادثی عنوان نمود که دستگاههای مرتبط، جهت پیگیری در دستور کار خود قرار داده اند.

 پایگاه خبری تحلیلی رادکانا

ارسال نظر