راه نجاتمان در جنگ اقتصادی همان جمله آقاست که باید حماسه اقتصادی خلق شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 713 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:07 ب.ظ، یکشنبه، 14 مهر، سال 1392 نظرات بدون نظر

مراسم بزرگداشت پیشکسوتان و رزمندگان در روز بسیج قشر سازمان بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت سپاه نینوا استان گلستان ساعت ۱۰ صبح امروز با حضور سردار محمد حسین بابایی فرمانده سپاه نینوا استان گلستان و رزمندگان پیشکسوت، پرافتخار و غیورمرد کردکوی در سالن همایشات کانون فرهنگی ورزشی بسیج کردکوی برگزار شد.

IMG_2684به گزارش خبرنگار رادکانا، مراسم بزرگداشت پیشکسوتان و رزمندگان در روز بسیج قشر سازمان بسیج پیشکسوتان جهاد و شهادت سپاه نینوا استان گلستان ساعت 10 صبح امروز با حضور سردار محمد حسین بابایی فرمانده سپاه نینوا استان گلستان، سرهنگ سمیعی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی، الیاسی فرماندار کردکوی، مسئولین شهرستانی و رزمندگان پیشکسوت، پرافتخار و غیورمرد کردکوی در سالن همایشات کانون فرهنگی ورزشی بسیج کردکوی برگزار شد.

سردار محمد حسین بابایی فرمانده سپاه نینوا استان گلستان در این مراسم ضمن عرض تسلیت بمناسبت شهادت امام جواد (ع) با اشاره به احادیثی از این امام همام گفت: خداوند بلند مرتبه خواسته های نفسانی را برای تکمیل ما انسان ها به ما عطا فرمودند و در کنار آن برای هدایت ما پیامبران را برگزیدند تا هدایتگر ما انسان ها در مقابل خواسته های نفسانی و شهوانی باشند که اگر خواسته های نفسانی نباشند نسل انسان نابود می شود.

وی افزود: ان شاالله خداوند دینمان را بر شهوت و خواسته های نفسانی ما مقدم بدارد تا همچون بنی صدرها که خواسته های نفسانی شان مقدم تر از دین بود نشویم و همیشه پشتوانه ولایت فقیه باشیم.

سردار بابایی در خصوص ماهیت جنگ نرم و تهدیدات آن گفت: جنگ نرم به هر جنگ غیرنظامی گفته می شود که بیشترین ظهورش در مباحث فرهنگی می باشد.

وی ادامه داد: آثار جنگ نرم را با گشتی در شهر می توان یافت و متوجه زخمی های این جنگ خواهیم شد، دشمنانمان به گونه عمل کردند که بواسطه جنگ نرم وارد خانه هایمان شدند و براحتی انحراف را در جوانانمان بوجود آوردند لذا مسئولین باید در راه قدم های بزرگتری بردارند و تلاش و اقدامات بیشتری برای مهار تهاجم فرهنگی انجام دهند.

فرمانده سپاه نینوا اظهار داشت: مسئولین باید به دو موضوع خوب بپردازند: یکی موضوع اقتصادی و دیگری موضوع فرهنگی می باشد.

وی افزود: موضوع فرهنگی یعنی انتقال مباحث انقلاب و آرمان های امام (ره) به جوانان امروزی که درسی شگرف برای آنان که آینده سازان ایران اسلامی هستند باشد.

بابایی با پرداختن به موضوع اقتصادی و سهل انگاری برخی افراد در امر اقتصادی خاطرنشان کرد: متأسفانه امروزه بعضی ها همانند قبلی ها متوجه جنگ اقتصادی نشدند و آنچنان درگیر روابط ایران و آمریکا هستند که جنگ اقتصادی و حماسه اقتصادی را فراموش کردند.

وی ادامه داد: در جنگ اقتصادی راه نجاتمان همان جمله آقاست که باید حماسه اقتصادی خلق شود.

وی تصریع کرد: اقتصاد امروزمان وابسته به نفت است و باید این وابستگی به حداقل و صفر برسد و در کنار آن راه مبارزه اقتصادی آن است که تک تک مردم باید به این مباحث ورود پیدا کنند.

 در پایان نیز از چند تن از پیشکسوتان و فعالین عرصه جهاد فرهنگی و بسیج تقدیر و تجلیل بعمل آمد.

ارسال نظر