در سوریه می‌جنگیم تا در کوچه‌های شهرمان نجنگیم/شهدای مدافع حرم اهل سنت افتخار ما هستند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 177 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:40 ب.ظ، دوشنبه، 25 اردیبهشت، سال 1396 نظرات بدون نظر

فرمانده تیپ مردم پایه سپاه نینوا گلستان گفت: رزمندگان اهل سنت در سوریه گردان و گروهان تشکیل می‌دهند که این جای خوشحالی دارد و این شهدای عزیز افتخار ما هستند.

به گزارش سرویس جهاد و مقاومت رادکانا؛ همزمان با همایش فصلی فرماندهان گروهانها و پاسگاه های مرزی و ساحلی استان گلستان جلسه روایت گویی دفاع مقدس در نمازخانه ستاد فرماندهی مرزبانی استان گلستان برگزار شد.

در این جلسه فرمانده تیپ مردم پایه سپاه نینوای استان گلستان طی سخنانی ضمن تبریک ایام ولادت باسعادت حضرت ولیعصر(عج) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی، 4000 شهید استان گلستان، شهدای مدافع حرم، شهدای نیروی انتظامی و مرزبانی کشور گفت: مظهر قدرت ایران شهدا هستند و حرکت و پیشرفت انقلاب اسلامی در طول این سالها با این قدرت حاصل شده است.

وی افزود: شهدا به دو جهت مظهر قدرت هستند یکی به دلیل اینکه از متن مردم برخاسته اند و دیگری بواسطه هدف و حرکت ایشان که تبعیت از امام امت است.

سردار علی ملک در ادامه به بیان خاطراتی از روزهای حضورش در سوریه پرداخت و گفت: خدا این توفیق را داد که نه به عنوان مدافع حرم که به عنوان کسی که اسمش در بین زائران نوشته شده در کنار رزمنده‌های سوریه باشیم.

وی تصریح کرد: انسان وقتی وارد سوریه می‌شود جدای از فضای معنوی حرم حضرت زینب (س) وحرم حضرت رقیه (س)، غریبی و خرابه‌های آن که اکنون هم آثارش است، را می‌بیند و حال و هوای آدم را دگرگون می کند.

یادگار 8 سال دفاع مقدس تاکید کرد: جدای از زیارت و معنویت، آنجا است که به قدرت جمهوری اسلامی پی می‌بریم و اینکه آقا می‌فرمایند آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند پشتشان به کجا قرص و محکم است، تمامی کشورها به اسم فاطمیون، بدریون، زینبیون، حیدریون و فاتحین و غیره از کشورهایی مثل افغانستان، آذربایجان و حتی ترکیه و کشوری مثل عراق که خودش درگیر جنگ است لشکرهایی را تشکیل می‌دهند و زیر لوای جمهوری اسلامی ایران با داعش می جنگند.

نیروهای مقاومت زیر علم و پرچم جمهوری اسلامی با دشمنان مبارزه می کنند

وی خاطرنشان کرد: کشوری همچون لبنان که خودش درگیر مشکلات است و سوریه‌ای که مورد تهاجم دنیای غرب قرار گرفته با تمامی مشکلات زیر علم و پرچم جمهوری اسلامی قرار می‌گیرند و با کفر مقابله می کنند.

این رزمنده مدافع حرم با بیان اینکه ایران با قدرتی که دارد توانسته نیروها را از همه دنیا جمع کند و امروز آمریکا فهمیده است که نمی‌تواند در مقابل ایران بایستد، بیان کرد: همه این عزت حاصل رشادت‌های آن‌هایی‌ست که به شهادت رسیدند و هیبتی به جمهوری اسلامی دادند که دنیای کفر اجازه عرض اندام ندارد.

ملک با اشاره به اینکه از همه جالب تر اینکه کسانی زیر بیرق حضرت زینب (س) به شهادت رسیدند که اهل تسنن هستند، افزود: رزمندگان اهل سنت در سوریه گردان و گروهان تشکیل می‌دهند که این جای خوشحالی دارد و این شهدای عزیز افتخار ما هستند.

در سوریه می‌جنگیم تا در کوچه‌های شهرمان نجنگیم

وی با بیان اینکه در سوریه می‌جنگیم تا در کوچه‌های شهرمان نجنگیم افزود: اگر میلیاردها تومان هزینه می‌کردیم که به دنیا بفهمانیم آمریکا ناحق است نمی‌توانستیم اما جنگ در سوریه و عراق این را به وضوح نشان داد.

فرمانده تیپ مردم پایه نینوا گلستان با بیان اینکه به اینهایی که می‌گویند چرا مدافعان حرم در عراق و سوریه می‌جنگند باید بگوییم شما که در خط انقلاب نیستید باید خوشحال باشید که این شهدای بسیجی و پاسدار می‌روند و دفاع می‌کنند که بچه‌های شما کشته نشوند، گفت: هیچ تضمینی نیست اگر رزمنده‌ها آنجا دفاع نکنند، به قول مقام معظم رهبری خاکریزمان در کرمانشاه و همدان بود.

وی تصریح کرد: اگر در سوریه نجنگیم خاکریزمان در همین کوچه‌ها خواهد بود، حافظین انقلاب اسلامی امروز در قالب فاطمیون و زینبیون و حیدریون در حال دفاع هستند و خودشان را فدای اسلام می کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر