در مخیله ما نمی گنجد شعار محوری مرگ بر آمریکا این چنین بر طاق نسیان کوبیده شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 537 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:05 ب.ظ، دوشنبه، 22 مهر، سال 1392 نظرات بدون نظر

دیروز نه غزه نه لبنان – امروز حذف شعار مرگ بر آمریکا و لابد فردا و فرداها التوبه التوبه!

imagesرادکانا: برای امثال حقیر که زمان حضرت امام (ره ) را درک کردیم بسیار شگفت آور است که بشنویم یا ببینیم منویات آن حضرت توسط نزدیکان معظم له در حال پاک شدن است!

در مخیله ما نمی گنجد شعار محوری مرگ بر آمریکا این چنین بر طاق نسیان کوبیده شود.

مگر منادیان این حرکات چه سودی می برند که حاضرند به این آسانی از امام (ره) عبور کنند اگر وضع به همین منوال به پیش برود فردا چه تضمینی باقی می ماند  که وصیتنامه الهی سیاسی حضرت امام (ره) دستخوش تحریف یا محاق نشود؟

مرکز نشر افکار حضرت امام (ره) که مسئولیت مستقیم پاسخگویی محکم و مستدل به این مسائل را دارد چرا با پاسخ دوپهلو بر ابهامات می افزاید؟

پشت پرده این سناریوی خطرناک چه دستان دیگری صحنه گردانی می کنند؟

من نوعی فکر می کنم در مرام سیاسی عده ای از فعالان سیاسی معادلات چند مجهولی جدیدی در حال شکل گیری است!

شاید آنها فکر می کنند  حال که جمهوری اسلامی بعد از سه دهه به مرحله کاملا تثبیت رسیده است باید در تعامل با دیگر کشورها با دکترینی جدید و دیپلماسی پسند وارد شد که اولین و مؤثرترین گام عقب نشینی تدریجی از اصول و معیارهایی است که کدخدایان جهانی آنها را بر نمی تابند.

دیروز نه غزه نه لبنان – امروز حذف شعار مرگ بر آمریکا و لابد فردا و فرداها التوبه التوبه!

قطعا داعیه داران این حرکات انحرافی واقفند که مردم انقلابی ایران به تأسی از بنیانگذار انقلاب و همچنین مقام عظمای ولایت به این خواسته های انحرافی وقعی نمی نهند.

فرجام این سناریو همانند بسیاری دیگر از این دست مقولات کاملا مشخص و پیداست.

آنها کاری از پیش نخواهند برد چنانچه برخی ها پا پس زدند و همه چیزهایی را که زمانی از افتخاراتشان بود به ثمن بخس نزد دشمن به ودیعه گذاشتند شاید مهمترین دستاورد این واپسگرایی ها ریزش اندکی از زودباوران و تحمیل هزینه بر نظام است که آنهم با مدد از خون شهیدان و روح بلند حضرت امام (ره) و حضور مقام معظم رهبری ختم به خیر خواهد شد .

بعون الله و فضله

نویسنده رادکانا: مسلم رستمانی وبلاگ ایلوار گلستان

ارسال نظر