در ۹دی عصای ولایت اسباب جادوی فرعون را بلعید
تعداد بازدید تعداد بازدید: 794 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:59 ق.ظ، شنبه، 9 دی، سال 1391 نظرات بدون نظر

امام خمینی (ره) کهکشان فضایل تشیع در طول تاریخ خورشید شخصیت های تشیع در فحوای کلامش خطاب به مقام معظم رهبری می فرماید :” شما در بین دوستان ومتعهدان به اسلام و مبانی اسلامی از جمله افراد نادری هستید که چون خورشید روشنی می بخشید”.

indexاتفاق مهمی که هرروز تکرار می شود وما با تولد بک روز جدید شاهد آنیم و شاید بی تفاوت از کنار آن می گذریم طلوع خورشید است که شروع یک روز جدید را نوید می دهد، با طلوع خورشید ستاره ها محو می شوند و نور نافذ خورشید آن را در محاق  خود خاموش می کند و بدیهی است با بودن خورشید دیگر برای دیدن نیاز به چراغ  نیست.

امام خمینی (ره) کهکشان فضایل تشیع در طول تاریخ خورشید شخصیت های تشیع در فحوای کلامش خطاب به مقام معظم رهبری  می فرماید :” شما در بین دوستان ومتعهدان به اسلام و مبانی اسلامی از جمله افراد نادری هستید که چون خورشید روشنی می بخشید”. این کلام امام (ره) مبین این معناست که در اطراف امام ستاره هایی هستند ولی زمانی که خورشید نافذ اندیشه مقام معظم رهبری طلوع می کند و شروع به درخشیدن می نماید ستاره ها رنگ می بازند و در محاق نور ایشان قرار می گیرند.

بی شک از این دست سخنان پر مغز امام (ره) که خود چراغی است برای شناخت نور نافذ خورشید نمایان انقلاب، چهره بی نظیر جهان تشیع و جهان اسلام حضرت امام خامنه ای عزیز (مد ظله) که با دست توانای خود جهان اسلام را رهبری می نمایند، شعاع نور نافذش فروغ چشمهای رقیبان را نابینا کرده است که البته از نابینا انتظار بصیرت و دیدن و شناخت اثر بخش نیست.

و از نابینا انتظار معجزه نیست، به همین مناسبت است که توصیه به بصیرت و داشتن آگاهی اهمیت ویژه ای دارد چرا که رهروی بی بصیر بی طریق است.

در فتنه 88 سخن پیر و مراد سفر کرده (امام (ره) باری دیگر به جهانیان به اثبات رسید و همگان دریافتند زمانی که خورشید نافذ مبانی محکم ولایت از کلام مقام عظمای ولایت و رهبری  جاری گردید و مقام معظم رهبری طلوع کرد همه ستاره ها بی فروغ شدند و نور باختند و حقیقت جایگاه ولایت و رهبری برهمگان آشکار شد، بدین سان بود که با تأسی از کربلا و ولایت ائمه اطهار زمانی که عصای موسی در 9 دی به میدان آمد تمام  اسباب  جادوگری فرعون را بلعید، خورشید ولایت طلوع کرد، روز روشن شد و همگان به اشتباه خود پی بردند، نیل خروشان آرام شد جاده باز شد و اهل طریق (ولایت مداران) از آن عبورکردند، من و سلوا باریدن گرفت هرچند جغد ها از دیدن نور کراهت دارند و تاریکی زیبنده آنان است در حقیقت در 9 دی خورشید ولایت که   طلوع کرد اسباب جادوی فرعون بلعیده شد فرشته آمد زیرا دیو چو بیرون رود فرشته در آید.

نویسنده رادکانا: محک

ارسال نظر