دستهای چدنی رژیم غاصب صهیونیستی را بشکنید!
تعداد بازدید تعداد بازدید: 494 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:14 ب.ظ، چهارشنبه، 29 آبان، سال 1392 نظرات بدون نظر

امروز ایران اسلامی در یک هماوردی همه جانبه با دشمنانی قسم خورده که لبخند می زنند روبروست و دست توانمند ایران توانسته حجمه های بین المللی را کاهش دهد.

resized_311950_863رادکانا، تفکر در خصوص یک جریان فکری زمانی اهمیت می یابد که ما بتوانیم تحلیل صحیح از آن جریان ارائه دهیم و بی شک جنجال برانگیزترین جریانها پنهان در طول تاریخ که بشر شناخته است  را می توان جریان تفکر شیطانی که لباس دین یهود را به تن کرده و امروز به عنوان صهیونیست بین الملل (فرماسونی..)  شناخته می شود و گهگاهی اسم بیلدربرگ یا دولت نامرئی جهان در اخبار به ذهن می آید همان خانواده های صهیونیستی که در اندیشه شیطانی خود در فکر دهکده جهانی اند اما در این دهکده، کدخدا خود شیطان است و از خداوند خبری نیست.

این گروه 1 درصدی در فکر این هستند که با جنایت در جهان صلح ایجاد کنند! لذا به هر کجا که منفعتشان ایجاب کند لشکر می کشند و از کشته ها پشته می سازند.

گاهی دستهای چدنی خود را از دستکش بیرون می آورند تا حقیقت و ماهیت دست خود را به عاقلان عالم نشان دهند.

این دستهای چدنی دیروز در سوریه  و امروز در لبنان  فاجعه می آفریند…!

دستهایی که حاکم بر (سیا، موساد….اند) دستهایی که نه تابع شعورند و نه تابع عقل، احساس حیوانی بر آن فرمان می دهد و نتایج آن را مردم بی گناه  می بینند.

یک روز در مرزهای سیستان، یک روز در مرزهای پاکستان و افغانستان، یک روز در بحرین، یک روز در سوریه و حالا در لبنان، قتل، جنایت، کشتار، بی رحمی نتیجه دستان چدنی، این جریان است که برای رسیدن به منافع خود یک روز از آستین القائده، یک روز از آستین عربستان، یک روز از آستین ترکیه، یک روز از آستین آمریکا و امروز در لبنان از آستین اسرائیل غاصب در آمده است.

لازم است به خواستگاه و چگونگی فرود و فرازهای این جریان در طول زمان بوجود آمدن آن فکر کرد ولی نتایج سحرش حکایت از جریانات شبش نیز می نماید.

امروز ایران اسلامی در یک هماوردی همه جانبه با دشمنانی قسم خورده که لبخند می زنند روبروست و دست توانمند ایران توانسته حجمه های بین المللی را کاهش دهد.

لذا رژیم غاصب اسرائیل از طرفی با دست های چدنی از پشت صحنه با بمب گذاری در لبنان (متحد قدرتمند ایران در مرزهای اسرائیل غاصب) و از طرف دیگر با دیپلماسی فعال سعی دارد تا اذهان عمومی را منحرف کند و شاید بتواند از این آب گل آلود جان سالم بدر برده و ماهی صید کند و با شیفت دادن بحران از سوریه به لبنان دشمن دوم خود را هم ضعیف کرده نابسامانی های منطقه را به گردن اسلام گراها بیندازد بخاطر همین پیروان شیطانی و تکفیری و گروه النصره را به داخل لبنان هدایت کرده و محل بمب گذاری را نزدیک سفارت ایران اسلامی انتخاب نموده است.

این نوع از نگاه جنایتکارانه که با کشتن مردم بی گناه هر روز در عراق، سوریه، لبنان و دیگر کشورهای همسو با ایران جنایت می آفرینند خود نشان دهنده خوی وحشی و جنایت کار یک درصد ناچیزی است که با چنگ و دندان و درنده خویی سعی در نگه داشتن خود می کنند و هر روز در جهان با خونریزی، ایجاد جنگهای منطقه ای، گسترش فساد و فحشا با تار عنکبوتی رسانه های خود سعی در نابودی فرهنگهای اصیل و جایگزین کردن نوع نگاه شیطانی خود بانی تفکر پشت پرده ماسونها هستند تا شاید بتوانند در انتها حاکم بر جهان شوند.

اما داستان لبنان، سوریه، عراق و حماس داستان دیگری است که دور اسراییل قاصب را محسور کرده و نقش دستان با احساس، توانمند که از عقل پیروی می کنند و در صدد آن اند که به مرور با فشار آوردن تدریجی این شیطان از نفس افتاده (اسراییل غاصب) را خفه کنند و دست و پا زدن این گرگ پیر که چنگالهایش فرسوده شده و دندانهایش ریخته و کرک و پشمش بیماری برس گرفته ولی با زوزه های گوشخراش خود حال همپیمانانش را هم بهم می زند و غیر از هزینه در جهان در حال بحران اقتصادی بر دست متحدانش سنگینی می کند با دست و پا زدن سعی دارد از مردن خود جلو گیری کند.

اما دستان نیرومند و جوان مقاومت که از آستین حماس، خزب الله و سوریه بیرون آمده می رود دستان چدنی را تکه تکه کند و پنجه هایش در گلوی این گرگ پیر فرو رفته و ظاهرا دست و پاهای آخر خود را می زند و با بمب گذاری در لبنان و دخالت در سوریه و دیگر کشورها می خواهد نشان دهد هنوز زنده است ولی این کارها بیشتر به دست و پا زدن یک جسد محتضر است که دست و پا می زند تا چند روز بیشتر زنده بماند و با دست و پا زدن بیشترش اطرافیان را به مرگ حتمی خود آگاهی  می دهد و دشمنان را در تلاش برای نابودیش تحریک می کند.

زیرا اگر اسراییل غاصب کشور توانمندی بود دیگر نیاز به بمب گذاری برای عرض اندام نداشت و با قدرت وارد می شد ولی قدرت بازدارندگی خزب الله، اسراییل را به سوراخ خزانده و کار بجایی رسیده است که ارتش افسانه ای اسراییل قاصب یواشکی فقط با بمب گذاری و کشتن چند تن بی گناه می تواند عرض اندام کند و در صحنه های بین المللی با حرافی های بی اساس مایه مضحکه عام و خاص شود.

روزنامه نگارها، کاریکاتوریستهای جهان از نقاشی بمب هسته ای که در سازمان ملل اسراییل غاصب ارائه داده است خوراک بگیرند و یا وقتی نتانیاهو در سازمان ملل بر ضد ایران سخنرانی می کند نمایندگان ملل جهان با رای به نماینده ایران برای تیم بازرسی اتمی جان پاسخ بشنود.

این بخاطر دخالت های بی جا و نابجا در امور بین المللی و امور ملت های جهان است که مثل دمل چرکین سر باز کرده و تعفن آن شامه ملت ها را آزار می دهد دیروز در سوریه امروز در لبنان…

کسانیکه این شیطان نابکار را ساخته و 200 کلاهک هسته ای تقدیمش کردند، شیطانی که در گوشه گوشه جهان و در حال حاضر در لبنان علنا با کشتار بی گناهان بی تعهدی خود را نسبت به بشریت به اثبات رسانده، رژیمی که به شیطان دلسپرده و تعهدی به خداپرستان و وحدانیت ندارد و کشتن بی گناهان جزو اصول و اعتقادات شیطانیش می باشد، امروز با بلندگوهای شیطانی موحدان جهان را متهم به ساختن بمب هسته ای می کند و صلح جهان را در خطر می بیند.

بی شرمی و بی حیایی و بی حرمتی به همه دستاوردهای بشری در طول تاریخ نتیجه ای جز درخت زقوم با میوه های تلخش نیست.

بی شک تلخ ترین میوه این درخت نتانیاهوست  که کام دوست و دشمن را تلخ کرده و با دخالت های بی جا و بی مورد جهان را بسمت پرتگاه آتش افروزی می کشاند.

جهان با سکوت معنی دارش به حماقتهای این دیوانه (نتانیاهو) گوش می دهد و حضورش را دیوانه وار تحمل می کند تا بی گناهان بیشتری پشت لفاضی های کودکانه اش قربانی شوند و لبنان یکی از این قربانگاههاست!

جهان با تصمیم در ژنو باید دست چدنی این بی عقل را بشکند و آن را به گردنش آویزان کند تا درس عبرتی برای محمل گویی های این دیوانه زنجیری باشد وگرنه جهان روی صلح را نخواهد دید!

 

نویسنده رادکانا: محک 

ارسال نظر