دستور تخریب قبر حضرت زینب(س) توسط مفتی وهابی + عکس
تعداد بازدید تعداد بازدید: 856 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:16 ق.ظ، سه شنبه، 4 تیر، سال 1392 نظرات بدون نظر

وی خطاب به پیروانش می گوید : قبر[حضرت] زینب[س] منبع الهام شیعیان جهان است به همین دلیل برای نزدیکی به خدا آن را خراب کنید، با این کار صدمه ای به شیعیان می زنید که پیروزی درچند میدان جنگ هم با آن برابری نمی کند، وی سپس حرم حضرت زینب(س) را کانون شرک می خواند.

thumb292-ed626db2009b578d853169c4be73ae73به گزارش رادکانا به نقل از شیعه نیوز: «شیعه نیوز» نوشت : یکی از مفتیان افراطی وهابی بر صفحه ی اینترنتی شخصی خود بر “تویتر” دستور دوباره تخریب قبر حضرت زینب(س) را داده است.

وی خطاب به پیروانش می گوید: قبر[حضرت] زینب[س] منبع الهام شیعیان جهان است به همین دلیل برای نزدیکی به خدا آن را خراب کنید، با این کار صدمه ای به شیعیان می زنید که پیروزی درچند میدان جنگ هم با آن برابری نمی کند، وی سپس حرم حضرت زینب(س) را کانون شرک می خواند.این مفتی وهابی از کینه توز ترین آنها نسبت به شیعه است و چندی پیش ریاست یک کنفرانس ضد شیعی در مدینه را بر عهده داشت.

شایان ذکر است “چندی پیش عناصر وابسته در ماجرای نبش قبر حجر بن عدی نقش داشته، ضمن این که با افتخار عکسی از خود را در کنار مقبره خالی ایشان منتشر کرده اند، در فیس‌بوک تهدید می کنند به زودی سراغ قبر [حضرت] زینب و رقیه [س] هم می‌رویم و پیکر آنان را هم از خاک بیرون می‌کشیم…”

ارسال نظر