دستور مستقیم هاشمی رفسنجانی به سردار سلیمانی!
تعداد بازدید تعداد بازدید: 488 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:34 ق.ظ، چهارشنبه، 13 شهریور، سال 1392 نظرات یک نظر

اکبر هاشمی رفسنجانی از سردار قاسم سلیمانی خواسته تا از اعزام رزمندگان داوطلب برای دفاع در سوریه در قالب نیروهای قدس جلوگیری نماید.

image9952به گزارش رادکانا، روزنامه صهیونیستی جروزالم پست (Jerusalem Post) در مقاله ای به اظهارات اخیر آقای هاشمی رفسنجانی در رابطه با بحران سوریه (که هنوز از سوی دفتر یا شخص وی تکذیب نشده) واکنش نشان داد.

این روزنامه صهیونیستی خاطرنشان کرد:« مخالفت های داخلی در ایران بر سر بحران سوریه در حال افزایش است و حمله آمریکا به سوریه می تواند کمکی باشد برای کسانی که در ایران تلاش می کنند تا میان رهبری این کشور و بشار اسد فاصله بیندازند.»

این روزنامه صهیونیستی مدعی شد: « در ایران گرایشی وجود دارد که با دخالت های ایران در بحران سوریه و حمایت های مالی از این کشور کاملا مخالف است.

تازه ترین اطلاعات به دست آمده از ایران نشان می دهد که اکبر هاشمی رفسنجانی، رئیس جمهور اسبق ایران و رهبر مخالفان ایران (تعبیر از روزنامه جروزالم پست) از سردار قاسم سلیمانی خواسته تا از اعزام رزمندگان داوطلب برای دفاع در سوریه در قالب نیروهای قدس سپاه جلوگیری نماید. همچنین میان رهبران ایران بر سر ایجاد رابطه با عربستان سعودی اختلاف وجود دارد.»

این روزنامه صهیونیستی در ادعایی دیگر نوشت: سپاه قدس و بسیج ایران در تلاش هستند تا در مساجد و پایگاه های سپاه در اطراف تهران و دیگر شهرهای ایران برای اعزام به سوریه نیروی داوطلب استخدام نمایند.

این روزنامه صهیونیستی افزود: «منابع اطلاعاتی در ایران می گویند هزاران نفر از مردم ایران در این فراخوان ثبت نام کرده اند. این منابع اطلاعاتی پیش بینی می کنند که با حمله آمریکا به سوریه تعداد داوطلبان مردمی در ایران برای دفاع از سوریه افزایش خواهد یافت.»

سیدمهدی حسینی می گوید:

با سلام ، کاش میشد علت این کار آقای هاشمی رفسنجانی رو فهمید .

ارسال نظر