دستگاه‌های اجرایی گلستان برای جذب سرمایه‌گذار تلاش کنند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 58 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:51 ب.ظ، چهارشنبه، 18 بهمن، سال 1396 نظرات بدون نظر

استاندار گلستان گفت: دستگاه‌های اجرایی گلستان باید برای جذب سرمایه‌گذار تلاش کنند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ سید مناف هاشمی عصر امروز در آیین افتتاح پروژه‌های دهه فجر کردکوی اظهار داشت: مهم‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی امنیت و پایداری است که پس از چند سال به دست آوردیم.

وی تصریح کرد: با 90 درصد بودجه دولت حقوق جاری پرداخت می‌شود و تنها 10 درصد برای حوزه عمرانی و توسعه صرف می‌شود.

استاندار گلستان با بیان اینکه دولت نمی‌تواند بیش از این کارمند داشته باشد، گفت: بخشی از بودجه دولت برای افزایش زیرساخت‌ها، راه‌ها و اتوبان‌ها باید درنظر گرفته شود.

هاشمی گفت: برخی دستگاه‌های اجرایی، شهرداری‌ها ضمن آنکه ده‌ها کار مثبت می‌کنند برخی موانع را برای سرمایه‌گذاران ایجاد می‌کنند و این در حالی است که ما می‌خواهیم این نهادها حلال مشکلات باشند.

وی با بیان اینکه گردشگران باید مقصدی مانند کردکوی و گرگان پیدا کنند، یادآور شد: با انسجام مدیریتی مشکلات اصلاح و مشکلات ما حل شد و در استان گلستان باید این انسجام را به وجود بیاوریم.

استاندار گلستان با بیان اینکه سختی‌ها و مشکلاتی در جامعه وجود دارد، گفت: 100 نفر عضو شورای اداری استان گلستان هستند و اگر هر یک از این افراد یک مشکل را در سطح استان دنبال کنند، بسیاری از مشکلات استان حل می‌شود.

هاشمی گفت: مردم ایران توانستند 8 سال دفاع مقدس، تحریم و دوران سازندگی را پشت سر بگذارند، مقام معظم رهبری تاکید کردند بحران‌هایی که دشمنان برای ما ساخته‌ سبب شده که دشمنان با بحران‌های بزرگتری از آن نیز نتوانند به انقلاب ضربه بزنند.

وی گفت: بیش از 38 کشور دنیا در 8 سال دفاع مقدس با ما جنگیدند و موفق نشدند که انقلاب را شکست دهند و اگر حمایت‌ها از فعالیت‌های اقتصادی در کشور نباشند شاید بحران‌های بزرگتری در کشور ما به وجود آید.

استاندار گلستان یادآور شد: امروز اقتدار نیروهای مسلح در سپاه، نیروی انتظامی و ارتش و سربازان گمنام، بدن دشمنان را به لرزه درآورده است.

وی با بیان اینکه اقوام مختلف در استان گلستان زندگی می‌کنند، گفت: امروز برای افتتاح 58 میلیارد تومان پروژه در ایام دهه فجر به کردکوی آمدم، پروژه‌های خوبی است اما انتظارات بیشتری از کردکوی دارم و باید این مهم افزایش یابد.

استاندار گلستان به اشتغال بخش خصوصی تاکید کرد و گفت: هر فردی به اندازه توان خود در دولت‌های مختلف فعالیت کرده اما مردم ما از مسئولان انتظار بیشتری دارند. فاصله بین نسلی در کشور ما به وجود دارد که بخشی از آن به علت عدم توجه به مسائل اجتماعی بوده است .

هاشمی با بیان اینکه مردم باید تصور کنند که مسئولان برای خدمت آمدند، افزود: خیران به حوزه‌های هنر، ورزش، اجتماعی کمک کنند.

استاندار گلستان تاکید کرد: اگر همه مسئولان ما راهگشای مردم و سرمایه‌گذاران باشند، 5 برابر پروژه‌های امروز سرمایه‌گذاری در شهرستان کردکوی می‌تواند اتفاق بیفتد./تسنیم

انتهای پیام/

ارسال نظر