دستگیری دو کلاهبردار با جعل عنوان کارمند دادگستری در گرگان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 156 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:11 ب.ظ، یکشنبه، 26 آذر، سال 1396 نظرات بدون نظر

دو کلاهبردار که با جعل عنوان کارمند دادگستری وعده اشتغال و نزدیکی با قضات را جهت حل و فصل پرونده‌ها می‌دادند، دستگیر و روانه زندان شدند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ حجت الاسلام و المسلمین سیدمصطفی حقی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان از دستگیری دو فرد که با معرفی خود به عنوان کارمند حفاظت اطلاعات دادگستری و با وعده اشتغال و نزدیکی با قضات جهت حل و فصل پرونده‌ها از مردم کلاهبرداری می‌کردند، خبر داد.

وی افزود: در پی گزارش‌های مردمی و در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که یکی از کلاهبرداران با جعل و غصب عنوان کارمند حفاظت اطلاعات دادگستری، اذعان داشته از طریق اعمال نفوذ در دادگستری قادر است موجبات اشتغال آن‌ها را فراهم آورد و کلاهبردار دیگری با این ادعا که با نزدیکی با قضات قادر است پرونده‌های آن‌ها را حل و فصل کند توانسته بودند با این شیوه‌ها از مردم کلاهبرداری کنند.

دادستان مرکز گلستان اظهار داشت: پس از تحقیقات کامل و با هماهنگی و همکاری حفاظت اطلاعات دادگستری کل استان گلستان و پلیس آگاهی طی مواجهه حضوری مالباختگان با این دو کلاهبردار، متهمان دستگیر و روانه زندان شدند.

حجت الاسلام و المسلمین حقی بیان داشت: مردم باید در مواجهه با این کلاهبرداران دقت بیشتری به خرج دهند و اسیر فریب‌های آن‌ها نشوند و در صورت برخورد با این افراد موضوع را سریعا به حفاظت اطلاعات دادگستری استان گلستان گزارش دهند.

گفتنی است پرونده‌های این دو کلاهبردار در شعبه سوم بازپرسی به تصدی بازپرس غلامرضا محمود نژاد در حال رسیدگی و انجام تحقیقات بیشتر است./ میزان

انتهای پیام/

ارسال نظر