دستگیری سارق حرفه ای احشام و کشف ۷ فقره سرقت در کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 256 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:42 ق.ظ، چهارشنبه، 6 اردیبهشت، سال 1396 نظرات بدون نظر

فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی از دستگیری سارق حرفه ای احشام و کشف ۷ فقره سرقت خبرداد.

به گزارش سرویس جنایی رادکانا؛ سرهنگ علی اکبر خرمی فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی با اعلام این خبر گفت: در پی چندین فقره سرقت احشام در سطح حوزه شهرستان، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: مأموران انتظامی پاسگاه یساقی با انجام اقدامات تخصصی و فنی موفق شدند یک متهم را در رابطه با سرقت های اخیر شناسایی کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی اظهار داشت: مشخص شد متهم اعلامی اقدام به اجاره کردن یک باب دامداری (بصورت اینترنتی) در سطح حوزه این یگان کرده و احشامی که از شهرستان های گنبد، بندرترکمن و آق قلا به سرقت می بردند را به این دامداری انتقال و مال هایی که احتمال شناسایی آنها بوده را شبانه و با خودروهای از پیش تعیین شده و در شب به استان های همدان، شیراز و بوشهر انتقال می داد.

سرهنگ خرمی تصریح کرد: متهم دستگیر شده با تحقیقات تخصصی مأموران انتظامی به 7 فقره سرقت اعتراف کرده که برابر اعلام کارشناسان ارزش ریالی احشام سرقتنی را بیش از 500 میلیون ریال برآورد شده است.

وی در پایان از شهروندان خواست؛ توصیه ها و آموزش های پلیسی را جدی گرفته و در صورت برخورد با هرگونه موارد مشکوک مراتب را سریعا با پلیس 110 درمیان بگذارند و پلیس را در تأمین امنیت جامعه یاری نمایند.

گفتنی است؛ متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی، تحویل مرجع قضایی شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر