دستگیری عامل انتشار مطالب غیر اخلاقی در بندرترکمن
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,549 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:20 ب.ظ، یکشنبه، 18 اسفند، سال 1392 نظرات بدون نظر

رئیس پلیس فتای فرماندهی انتظامی گلستان از دستگیری مدیر وبلاگ غیر اخلاقی که اقدام به انتشار محتویات مبتذل در فضای مجازی می‌کرد، خبر داد.

1334992_122 (1)به گزارش رادکانا، سرهنگ حبیب الله رجبلی گفت: برابر رصد فضای مجازی و همچنین اقدامات فنی و اطلاعاتی توسط کارشناسان پلیس فتا گلستان، وبلاگی که اقدام به انتشار محتویات غیر اخلاقی می‌کرد را شناسایی و با تشکیل پرونده موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی گفت: ماموران با انجام تحقیقات فنی و تخصصی، نهایتاً فردی به هویت معلوم به عنوان مدیر پروفایل که در سطح شهرستان بندرترکمن استان گلستان اقدام به بارگذاری مطالب و انتشار تصاویر غیر اخلاقی در فضای مجازی می‌کرد را شناسایی کردند.

رجبلی همچنین تصریح کرد: طی هماهنگی قضایی متهم دستگیر و رایانه وی را که حامل فیلم، کلیپ و تصاویر غیر مجاز بوده کشف و ضبط شد.

وی گفت: متهم در تحقیقات تخصصی بعمل آمده به بزه انتسابی خود اقرار و علت و انگیزه این اقدام خود را صرفأ جنبه سرگرمی در فضای مجازی و علاقه به کار با اینترنت عنوان کرد.

رئیس پلیس فتای استان گلستان همچنین گفت: متهم به همراه پرونده متشکله جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی و از آن طریق برای وی قرار کفالت صادر شد. / ایسنا

ارسال نظر