دستگیری کلاهبردار ۸ میلیارد ریالی در گلستان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 158 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:04 ب.ظ، جمعه، 18 اسفند، سال 1396 نظرات بدون نظر

فرمانده انتظامی گلستان از شناسایی و دستگیری کلاهبرداری که به عنوان رییس هیئت مدیره یک شرکت اقدام به بیش از ۸ میلیارد ریال کلاهبرداری خبرداد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ سردار علی اکبر جاویدان فرمانده انتظامی گلستان در گفتگو با باشگاه خبرنگاران؛ گفت: در پی شکایت یکی از شرکت‌های صنعتی، علیه یک متهم تحت تعقیب به اتهام کلاهبرداری و جعل عنوان شرکت، ماموران مبارزه با جعل پلیس آگاهی وارد عمل شدند.
وی ادامه داد: در بررسی‌ها مشخص شد متهم با استفاده از نام یکی از شرکت‌های معتبر، خود را هیئت رییسه معرفی کرده بود.
سردار علی اکبر جاویدان گفت: متهم به یک شرکت در گلستان مراجعه می‌کند و می‌گوید قصد احداث یک کارخانه در جنوب کشور را دارد و خودش را وارد کننده غلات از کشور‌های همسایه معرفی کرده بود.
وی افزود: متهم ۳۰۰ میلیون تومان کلاهبرداری کرده بودو به بهانه ساخت کارخانه در جنوب کشور، زمینی به مساحت ۶ و نیم هکتار قرداد بسته بود.
فرمانده انتظامی گلستان گفت: با بررسی‌های بیشتر مشخص شد که متهم، هیچ عنوانی در شرکت مورد نظر ندارد و دلیل تعدد پرونده برایش حکم جلب صادر شده و ۴ سال متواری بود.
وی افزود: ماموران مخفیگاه وی را در گرگان و شهر‌های اطراف شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند و در بازجویی به ۸۵۰ میلیون تومان کلاهبرداری اعتراف کرد.
متهم با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد.
انتهای پیام/
ارسال نظر