دستگیری یکی از «لیدرهای اصلی عرفان حلقه» و ۱۱ عضو گروهش
تعداد بازدید تعداد بازدید: 100 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:08 ب.ظ، جمعه، 13 مرداد، سال 1396 نظرات بدون نظر

یکی از لیدرهای اصلی “عرفان حلقه” و ۱۱ نفر از اعضای این گروه توسط اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اصفهان دستگیر شدند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از راه دانا؛ سازمان اطلاعات سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: در ادامه برخورد قاطع اطلاعات سپاه پاسداران با عرفان‌های دروغین و جریان‌های منحرف در سطح استان اصفهان، یکی از لیدرهای اصلی عرفان کاذب حلقه به همراه 11 نفر از اعضای این گروه را در کلان‌شهر اصفهان دستگیر کرد.

سربازان گمنام امام زمان (عج) با چشمان تیزبین خود برگزاری کلاس‌های این جریان منحط در اصفهان را رصد و طی هماهنگی با مقام قضایی یکی دیگر از گروه‌های عرفان حلقه را متلاشی کرد.

در این عملیات به همراه دستگیرشدگان این عرفان نوظهور، اسناد انبوه و حائز اهمیتی از افراد این فرقه ضاله در استان اصفهان کشف و ضبط شد.

«عرفان حلقه» که با نام «شعور کیهانی» نیز شناخته می‌شود با ادعاهای واهی همچون فرادرمانی، درمان بیماری‌ها، شفابخشی، جاذبه درمان و تشعشع دفاعی عده‌ای از افراد جامعه را به‌سوی خود جذب و سبب انحراف عقیدتی آن‌ها می‌شوند.

براساس تلقینات بیان‌شده از سوی فرقه منحرف و ضاله عرفان حلقه سبب افزایش آسیب‏‌های روحی، روانی، سست شدن اعتقادات دینی و فروپاشی برخی از خانواده‌های آسیب‌دیدگان می‌شود.

سازمان اطلاعات سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان از مردم فهیم خواست تا ضمن بالا بردن هوشیاری خود در برابر فعالان عرفان‌های نوظهور، هرگونه کلاس‌، تجمع و فعالیت‌های این‌گونه فرقه‌های منحرف را از طریق شماره 114 گزارش دهند.

انتهای پیام/

ارسال نظر