دستگیری یک فعال فضای مجازی وابسته به بیگانگان توسط سپاه نینوا گلستان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 268 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:57 ق.ظ، شنبه، 30 مرداد، سال 1395 نظرات بدون نظر

مسئول روابط‌عمومی سپاه نینوا استان گلستان از دستگیری یکی از مفسدان اقتصادی در استان گلستان و همچنین بازداشت یکی از عناصر وابسته به بیگانگان خبر داد.

2169757به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از روابط عمومی سپاه نینوا گلستان، سیدمهدی حسینی‌تبار از دستگیری یکی از مفسدان اقتصادی در گلستان خبر داد و گفت: معاونت اطلاعات سپاه نینوا چندی پیش فردی که در شبکه‌های فضای مجازی اقدامات ضددینی انجام می‌داد را شناسایی و بازداشت کرد.

مسئول روابط‌عمومی سپاه نینوا استان گلستان تصریح کرد: این خانم که با هویت معلوم به‌عنوان مدیر اصلی گروه‌های تلگرامی و زیر نظر عناصر خارجی اقدام به انتشار مطالب توهین‌آمیز علیه مقدسات، ائمه اطهار(ع) و نظام می‌کرد، توسط معاونت اطلاعات سپاه نینوا گلستان بازداشت شد.

حسینی‌تبار افزود: معاونت اطلاعات سپاه نینوا گلستان این خانم ۳۳ ساله را به‌دلیل فعالیت گسترده در پنج گروه تلگرامی که به‌طور سازمان یافته و هماهنگ اقدام به انتشار مطالب فوق، در راستای تحقق اهداف شوم دشمنان نظام می‌کرد، شناسایی و دستگیر و تحویل مقامات قضایی داد.

مسئول روابط‌عمومی سپاه نینوا استان گلستان در ادامه همچنین از دستگیری یکی از مفسدان اقتصادی استان نیز توسط این معاونت خبر داد.

وی اظهار داشت: این فرد که دارای ۲ سیلو و کارخانه بزرگ آرد در استان بود و جرائم و تخلفات متعددی در حوزه آرد و گندم مرتکب شده بود، توسط معاونت اطلاعات سپاه نینوا گلستان شناسایی و بازداشت و تحویل مقامات قضایی شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر