دستگیر شدگان ورزش چه کسانی هستند؟
تعداد بازدید تعداد بازدید: 592 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:49 ب.ظ، دوشنبه، 29 دی، سال 1393 نظرات بدون نظر

اطلاع رسانی وزارت ورزش در مورد دستگیری شماری از مدیران می تواند قابل تحسین باشد به شرطی که نتیجه این اقدام هم به اطلاع عموم برسد.

28438_489به گزارش رادکانا، روز گذشته وزارت ورزش خبر از دستگیری برخی از مدیران ورزشی از سوی این وزارتخانه منتشر و اعلام شد: «در جهت سالم سازی محیط ورزش تعدادی از متخلفان این حوزه بازداشت شدند. دستگیری و بازداشت این افراد متخلف و مرتبط با ورزش که دارای مسئولیت نیز بودند، هفته گذشته و پس از طی مراحل قانونی انجام شده است.»

اینکه وزارت ورزش در برخورد با متخلفان سرسوزنی کوتاه نمی آید بسیار خوب است و جای تقدیر دارد. اینکه وزارت ورزش دولت اعتدال بالاخره اقتدار هم از خود نشان داد تا دست متخلفان کوتاه شود اقدامی قابل تحسین است اما برخی می گویند بهتر بود که نام متهمان یا متخلفان بعد از اثبات جرم یا اتهام شان اعلام می شد تا دیگر جای هیچ گونه شبهه ای باقی نمی ماند در آنصورت دیگر برخی از منتقدین وزارت ورزش نمی توانستند ادعا کنند که این دستگیری ها خیلی هم به برخورد با مفسدان و متخلفان ندارد!

به هر حال اکنون که فقط خبر دستگیری ها بدون ذکر نام و سمت دستگیر شدگان منتشر شده شایعه و حاشیه زیادی به وجود می آید. گفته می شود ظاهرا یکی از دستگیر شدگان یک خانم است که در رده های میانی مدیریت در وزارت ورزش بوده است و دو نفر دیگر هم به نوعی به شرکت های وابسته به ورزش مربوط هستند. گفته می شود این خانم مدیر یک پروژه شرکت تعاونی مسکن هم در خارج از وزارت ورزش بوده که برخی از آن خانه ها هم شماری از اهالی ورزش و کارکنان برخی فدراسیون ها خریده اند.

به هر حال اطلاع رسانی ناگهانی وزارت ورزش قابل تقدیر است به شرطی که این اطلاع رسانی دقیق در روزهای آینده انجام و مشخص شود که دستگیر شدگان چه جرمی را مرتکب شده اند زیرا در حال حاضر خبر دستگیری مدیران ورزشی که از سوی وزارت ورزش اعلام شده در صدر اخبار رسانه های بیگانه هم قرار گرفته است. امیدواریم مقابله با تخلف در فاز عملیاتی و اطلاع رسانی آن به گونه ای باشد که باعث سربلندی بیشتر کشور و بخصوص وزارت ورزش شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر