دست دوستی و عکس یادگاری انداختن با طاغوت افتخار نیست/ حکمرانی برخلاف حکم خدا طاغوت است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 131 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:50 ب.ظ، شنبه، 24 مهر، سال 1395 نظرات بدون نظر

رئیس سازمان بسیج مستضعفین، گفت: چگونه می‌توان با چنین افرادی که حتی به کودکان هم رحم نمی‌کنند دست دوستی داد و با عکس گرفتن با طاغوت افتخار کرد؟ این خود نوعی فریب بزرگ است.

golestanema1به گزارش سرویس سیاسی رادکانا به نقل از بلاغ، سردار محمدرضا نقدی پیش از خطبه‌های نماز جمعه قائم‌شهر با اشاره به اینکه آیت‌الکرسی در قرآن اهمیت بسیار زیادی دارد چراکه در شب معراج بر پیامبر نازل شد و این آیه تمامی معانی توحید، نبوت و معاد را در خود جای داده است، اظهار کرد: آیت الکرسی جنبه انتقادی نیز دارد، خداوند انسان را آزاد آفرید تا بتواند راه درست را از راه باطل انتخاب کند.

وی با بیان اینکه کسی که کفر می‌ورزد اگر به خدا ایمان آورد نشانه پیوند محکمی است که با پروردگار خود می‌بندد، افزود: کسی می‌تواند به خدا ایمان بیاورد که به طاغوت پشت کرده باشد.

سردار نقدی تصریح کرد: طاغوت شامل هر طغیان‌گری که از حق خود تجاوز کند و هر حکام ظالمی که با توجه به مقامی که دارد بخواهد حکم‌رانی کند، است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین، حکم‌رانی بر خلاف حکم خدا را طاغوت دانست و گفت: از شمال آفریقا تا آسیا چه میزان ظلم حکم‌فرما است و در تمام دنیا آدم کشی برپا می‌شود طاغوت حال حاضر حتی به کودکان و نوزاد و پزشکان هم رحم نمی‌کند.

این مسئول، یادآور شد: چگونه می‌توان با چنین افرادی که حتی به کودکان هم رحم نمی‌کنند دست دوستی داد و با عکس گرفتن با طاغوت افتخار کرد؟ این خود نوعی فریب بزرگ است.

نقدی تصریح کرد: اینان از عمربن‌سعد و سربازان نافرمان امام حسین(ع) هستند، بنابراین باید هوشیار باشیم تا به انقلاب ما آسیبی نرسد.

وی با اشاره به اینکه هیچ کدام از ائمه اسلام با طاغوت‌های زمان خود هم پیمان نشدند و در واقع طاغوتیان جرأت و اجازه دست دوستی با ائمه را به خود ندادند، گفت: در حال حاضر با تمسک به آیت‌الکرسی طاغوت‌های مستکبر جهان به تنگ آمدند و رسواییشان هر روز بیشتر می‌شود.

فرمانده سازمان بسیج مستضعفین در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم قدرتمندان کشور ایران نیز به هوش باشند و طاغوت زمان‌ را به روشنی بشناسند و از ائمه اطهار الگو بردارند و افتخارشان را در دست دوستی و عکس‌یادگاری با طاغوت قرار ندهند.

انتهای پیام/

ارسال نظر