دشمنان به نام امام زمان(عج) به جنگ ولی‌فقیه آمده‌اند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 594 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:36 ب.ظ، سه شنبه، 27 فروردین، سال 1392 نظرات بدون نظر

مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج مستضعفان گفت: امروز دشمنان برای مقابله با ولایت فقیه با نام امام زمان(عج)، روشنفکری و شعار آزادی، اعمال تحریم‌های اقتصادی و تهدید نظامی به میدان آمده‌اند .

13910604000537_PhotoAحجت‌الاسلام محمدرضا تویسرکانی در دومین شب از مراسم عزاداری هیئت رزمندگان اسلام سپاه کاشان در سالن شهدای بسیج این شهرستان اظهار داشت: عده‌ای آمدند و شعار دادند، بر موج سوار شدند و مردم را فریب دادند و زمانی که بر قدرت سوار شدند به جان ولایت افتادند.

وی موضوع نفاق را بسیار پیچیده خواند و افزود: در دوران پیامبر اکرم(ص) نیز ایشان همیشه نسبت به وجود عناصر منافق در میان امت خودش هشدار می‌داد.

به گفته وی، منافق کسی است که خوب حرف می‌زند، خوب شعار می‌دهد و خوب هم می‌تواند مردم را فریب دهد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج مستضعفین در مورد شعار مرگ بر منافق با یادآوری این که، در دوران اصلاحات عنوان کردند نگویید “مرگ” ، بگویید “زندگی” تأکید کرد: مرگ بر منافق شعار خدا بوده و شعار مرگ بر منافق در قرآن آمده است.

وی تصریح کرد: کسی که خود را طرفدار دو آتشه دین قرار داده اما به دنبال نابودی آن است منافق بوده و به دلیل ظاهرسازی به راحتی قابل شناسایی نیست.

این مسئول با بیان اینکه منافقان در صدر اسلام با شعار تنها پیامبر اسلام و قرآن کفایت می‌کنند، به فاطمه زهرا(س) بی‌احترامی کردند ،‌ ابراز داشت: در شرایطی که قرآن با قرار دادن منافقان در پایین‌ترین درجات جهنم همه را از این امر بر حذر می‌داشت اما باز نفاق در صدر اسلام در عناصر مختلف گسترده شد.

تویسرکانی در ادامه مقدمه ظهور امام زمان(عج) را زنده شدن اصل امامت دانست و گفت: اصل امامت را انقلاب اسلامی زنده کرده است و توسعه و گسترش فاطمیه نیز در راستای زنده شدن همین اصل است.

وی با اشاره به اینکه امروز دنیا تشنه حضور امام زمان(عج) است عنوان کرد: همه دنیا تلاش کردند تا ولی فقیه را از جایگاه و منزلتی که دارد ساقط کنند اما به دلیل زنده شدن امامت در این مسیر ناکام ماندند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در بسیج مستضعفین یادآور شد: برای مقابله با ولایت فقیه با نام امام زمان(عج)، روشنفکری و شعار آزادی، اعمال تحریم‌های اقتصادی و تهدید نظامی به میدان آمده‌اند اما به دلیل زنده شدن امامت به موفقیت دست نیافتند و شکست خوردند.

تویسرکانی با تأکید بر اینکه به دلیل زنده شدن فاطمیه امروز دنیا در حال آماده شدن ظهور امام زمان(عج) می‌شود متذکر شد: در این مسیر که همه به دنبال گمشده‌ای به نام مهدی(عج) هستند تا با حقایق اسلام آشنا شوند ما این افتخار را داریم که پیرو اسلام ناب محمدی (ص) باشیم. / بسیج نیوز

ارسال نظر