دشمنان می‌خواهند اتحاد ما را خدشه دار کنند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 416 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:15 ق.ظ، چهارشنبه، 4 دی، سال 1392 نظرات بدون نظر

یکی از مراجع عظام تقلید قم با اشاره به توطئه‌های دشمنان گفت: دشمنان اهمیت موضوع اتحاد مسلمانان را متوجه شده‌اند و به همین منظور دست به توطئه زده و می‌کوشند تا اتحاد ما را خدشه‌دار کنند.

30722888-2095901به گزارش رادکانا، آیت‌الله سید محمدعلی علوی‌گرگانی در دیدار با فرماندهان و مدیران تخصصی نیروی انتظامی با تاکید بر موضوع بندگی گفت: همواره باید بکوشیم تا بنده حقیقی خداوند باشیم و به دستورات الهی توجه کنیم.

وی افزود: یکی از مصادیق بندگی خداوند، رعایت تقوای الهی است که باید مورد توجه قرار گیرد و با همه وجود آن را اجرایی کرده و به آن اعتقاد داشته باشیم.

آیت‌الله علوی‌گرگانی افزود: تقوا یکی از تاکیدات مهم دین اسلام و قرآن کریم است و تقوا همانند درختی می‌ماند تعظیم شعائر دینی است.

این مرجع تقلید تاکید کرد: قلب انسان با حضور تقوا به بسیاری از قله‌های معرفت و کمال دست خواهد یافت که باید نسبت به آن اهتمام داشته باشیم.

وی گفت: همه انسان‌ها ملزم به رعایت تقوا هستند و علاوه بر تقوای فردی که مورد تاکید اسلام است تقوای اجتماعی هم تاکید شده است.

آیت‌الله علوی‌گرگانی با اشاره به مصادیق تقوای اجتماعی گفت: توجه به دیگران و همکاری با دیگران از نشانه‌های تقوای اجتماعی است.

این مرجع تقلید با تاکید بر کار گروهی گفت: انسان به تنهایی نمی‌تواند فعالیتی انجام دهد و همواره باید بکوشد تا با کمک دیگران در این راستا تلاش کند.

وی تاکید کرد: همراهی و تعاون قدرت انسان را تقویت می‌کند و جامعه در صورتی به سمت جلو حرکت می‌کند که همدلی و همکاری میان اعضای آن زیاد باشد.

آیت‌الله علوی‌گرگانی با اشاره به توطئه‌های دشمنان گفت: دشمنان اهمیت موضوع اتحاد مسلمانان را متوجه شده‌اند و به همین منظور دست به توطئه زده و می‌کوشند تا اتحاد ما را خدشه‌دار کنند.

این مرجع تقلید افزود: مقام معظم رهبری بارها تاکید کرده‌اند که همراهی و همدلی داشته باشیم و اجازه ندهیم تا دشمن از این طریق به ما ضربه بزند.

وی تصریح کرد: در دوره گذشته آن رژیم سعی داشت تا میان جوانان حوزه و دانشگاه اختلاف ایجاد کند ولی با قیام امام راحل و ایجاد انقلاب اسلامی ما آقای خود هستیم و آمریکا و هیچ کشور دیگری نمی تواند در مقابل اراده ما ایستادگی کند.

این مرجع تقلید بیان داشت: وحدت عامل قدرت مسلمانان است و اسلام همواره دین برتر بوده و هیچ قدرتی بر آن تسلط نخواهد یافت و اگر با هم متحد باشیم آمریکا و هیچ قدرت دیگری نمی‌تواند کاری انجام دهد./شبستان/

ارسال نظر