دشمن با تهاجم فرهنگی، خانواده های ایرانی را مورد هدف قرار داده است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 590 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:02 ق.ظ، یکشنبه، 9 تیر، سال 1392 نظرات بدون نظر

منصور علیرضایی با اشاره به اینکه دشمن از قدرت ایران مطلع است، گفت: دشمن با تهاجم فرهنگی، خانواده های ایرانی را مورد هدف قرار داده است.

139204064172به گزارش رادکانا، رئیس دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گلستان، در همایش یاوران تبلیغ گفت: باتوجه به هجمه های دشمن و برنامه ریزی هایی که انجام داده،اما این نظام محکم ایستاده است.

علیرضایی اظهارداشت: ما باید توجه بیشتری نسبت به دشمن داشته باشیم چراکه دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران در حال رصد کردن کشور هستند.

وی با اشاره به اینکه دشمن از قدرت ایران با مطلع است، تصریح کرد: درست است که دشمن حمله نظامی نمی تواند انجام دهد اما دشمن با تهاجم فرهنگی، خانواده های ایرانی را مورد هدف قرار داده است.

رئیس دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گلستان گفت: می توان در حیطه های مقابله، درمان و فرهنگ کار کرد که بیشترین بودجه را بخش فرهنگی دارد.

وی افزود: با توجه به اینکه دشمن به زیبایی در حال عمل کردن کارهای خود است باید بانوان مبلغ ماهم در کنار مسائل دینی، مسائل سیاسی واجتماعی را هم عنوان کنند.

علی رضایی خاطرنشان کرد: این موضع به این معنا نخواهد بود که وضع ما خوب نیست اما دشمن در حال کار کردن و طراحی نقشه است که ما باید نسبت به مواد مخدر اطلاع رسانی کنیم.

وی یادآورشد: بیش از 600 سایت جهانی در خصوص چگونگی استفاده و ساخت مواد مخدر(شیشه) در حال فعالیت هستند که در این بخش تبلیغات عجیبی دارد انجام می شود.

رئیس دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گلستان اظهار داشت: باید همان طور که دشمن دارد کار می کند ما باید همان قوی تر از آن کار کنیم.

وی یادآور شد: همزمان با روز انزجار از مواد مخدر، پیاده روی خانوادگی در (14 تیر) سال جاری برگزار می شود که در آن روز بالای 10 تا 15 هزار بسته تبلیغی در نظر گرفته خواهد شد.

ارسال نظر