دشمن به فکر نفوذ در مراکز تصمیم گیری نظام است / رسانه ها گفتمان امام و مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات را تبیین نمایند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 233 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:10 ب.ظ، شنبه، 3 بهمن، سال 1394 نظرات بدون نظر

جانشین سپاه نینوا گلستان گفت: رسانه ها در جهت تبیین گفتمان امام و رهبری در خصوص انتخابات و شاخصه های افراد اصلح روشنگری نمایند و شاخصه های یک نماینده را به درستی تبیین کنند.

n00203009-bبه گزارش رادکانا،حسین کریمی با اشاره به اینکه در آستانه 38 مین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دو انتخابات مهم وتاثیر گذار پیش رو داریم ، اظهارکرد: مردم در ابتدای انقلاب با وجود مشکلات مختلفی که وجود داشت با حضور حداکثری پای صندوق های رای آمدند.

وی ادامه داد: تمام کسانی که دغدغه نظام و انقلاب دارند باید تمام تلاش خود را در جهت حفظ آرمانهای انقلاب انجام دهند و در این مسیر از هیچ هیاهوها نترسند و البته نباید کاری کرد که مورد  سوء استفاده دشمن قرار بگیرد.

جانشین سپاه نینوا گلستان در ادامه تصریح کرد: دشمن طراحی های خود را برای ضربه زدن به نظام انجام داده و به دنبال این است که بتواند در کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی از هر طریق ممکن نفوذ نماید.

وی درادامه خاطرنشان کرد: امریکا به صورت علنی عنوان کرده که بعد از اجرای برجام از طریق نزدیک شدن به ایران می خواهیم انقلاب اسلامی را کنترل کنیم و آن را تغییر دهیم.

دکتر کریمی در ادامه اذعان داشت: دشمن برای اینکه بتواند به اهدافش برسد با توجه به تجربیاتی که در گذشته داشته است این بار مستقیم وارد عمل نخواهد شد و به فکر نفوذ در مراکز تصمیم گیری نظام است و این انتخابات را به عنوان روزنه ای برای نفوذ به کشور می نگرد.

 وی در ادامه گفت: قطعا دشمنان ما می خواهند افرادی که بستر شیفتگی نسبت به غرب و امریکا دارند در این مسند ها قرار بگیرند تا بتوانند راحت تر در این افراد نفوذ نمایند.

جانشین سپاه نینوا گلستان افزود: افرادی که انقلابی هستند و تفکر انقلابی دارند به آرمان های امام و رهبری پایبند خواهند بود و در برابر دشمن ضعف نشان نمی دهند و این طبیعی است که دشمن نخواهد چنین افرادی بتوانند در صحنه انتخابات موفق شوند.

به گفته وی ؛ وظیفه نیروهای انقلابی و تمام کسانی که برای سرنوشت کشور اهمیت قائل هستند ایجاد فضای مناسب و بسترسازی برای حضور حداکثری مردم در انتخابات است.

وی حضور حداکثری و انتخاب اصلح در انتخابات را دو محور اصلی فعالیت رسانه ها دانست و اذعان داشت: ترویج فرهنگ انقلاب اسلامی یکی از وظایف و رسالت‎های است که امروز بر دوش تمامی نیروهای انقلابی قرار دارد .

کریمی اول ادامه داد: رسانه ها در جهت تبیین گفتمان امام و رهبری در خصوص انتخابات و شاخصه های افراد اصلح روشنگری نمایند و شاخصه های یک نماینده را به درستی تبیین کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر