دشمن هیچگاه از دشمنی خود دست برنمی‌دارد/ امروز دشمنان با اسلام در ستیز هستند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 69 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:13 ب.ظ، چهارشنبه، 15 آذر، سال 1396 نظرات بدون نظر

روحانی مستقر شهرستان کردکوی گفت: همه ما باید مراقبت باشیم که مبادا وحدت و یکپارچگی ما در مسیر اسلام ناب محمدی با خلل روبه‌رو شود.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ حجت‌الاسلام سید ایوب طاهری در جمع مردم روستای دنگلان کردکوی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری که نباید هیچگاه از حیله دشمنان غافل شویم اظهار کرد: دشمن هیچگاه از دشمنی خود دست برنمی‌دارد و امروز دشمنان با اسلام در ستیز هستند و این بدین معنا است که همه ما باید مراقبت باشیم که مبادا وحدت و یکپارچگی ما در مسیر اسلام ناب محمدی با خلل روبه‌رو شود.

روحانی مستقر اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی با اشاره به اینکه، تفکر نورانی بسیج نمی گذارد انقلاب به بن بست برسد، حضور بسیج را در همه صحنه‌ها نشان از قدرت و صلابت این نیروهای انقلابی و ارزشی توصیف کرد و گفت: امروز کشور ما بیش از هر زمان دیگر به تفکر بسیج که یک تفکر سازنده و ارزشی است، نیازمند است تا بتواند از صحنه‌های مختلف به سلامت عبور کند.

وی در خاتمه افزود: دشمن از تفکر بسیجی در هراس است، لذا در تلاش این است که هم از نظر اعتقادی و هم از نظر اخلاقی٬ بسیجیان را به حاشیه بکشد و اگر کشور می‌خواهد به رونق برسد و رشد و توسعه همه جانبه اتفاق بیفتد باید در تمام شئون اداره جامعه، تفکر بسیجی رونق بگیرد و نمود بیشتری پیدا کند کما اینکه همین تفکر در دوران مقدس بر همگان مشهود بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر