دعوت از مردم برای حضور گسترده در راهپیمایی ۲۲ بهمن
تعداد بازدید تعداد بازدید: 540 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:52 ب.ظ، دوشنبه، 21 بهمن، سال 1392 نظرات بدون نظر

دفتر شورای تبیین مواضع دفتر بسیج دانشجویی غرب گلستان در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با صدور بیانیه، عموم مردم را به حضور گسترده در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن دعوت کرد.

7606516-b

بسمه تعالی

اذا جاء نصرا… والفتح

مقدمه: آری بهمن ماه سال 57 آغازی نو در تاریخ صالحان و مستضعفین جهان می باشد. چرا که در این ماه و روز مبارکش “22 بهمن” اولین حکومت طاغوتی منطقه توسط ملت شریف ایران از تخت پایین کشیده شد و لرزه بر قامت پوشالی قدرت های زورگو انداخت و زمینه برای نابودی دیگر حکومت های طاغوتی آماده و همچنین اولین گام برای تشکیل یک حکومت بر پایه توحید، عدل و … برداشته شد و این افتخار نصیب ملت صبور و ارزشی ایران گردید.

حکومت پهلوی ها که هم پدر، هم پسر توسط اجانب بر این ملت تحمیل شده بودند از همان ابتدا به واسطه عدم پشتیبانی از جانب ملت دارای جایگاه متزلزلی بودند و حتی در همان ابتدا در جاهایی که در مقابل منطق استقلال طلبانه مردم روبه رو می شدند متوسل به زور و سر کوب و ایجاد رعب و وحشت می شدند که 16 آذر 32 نیز یک نمونه از این وحشی گری ها بود.

باز هم بر پایه ی الطاف خداوندی شب های ظلمت به روزهای روشن تبدیل می شوند.

این بار نیز لطف خداوند به ملت ایران با آمدن مردی آزاده، رهبری با عظمت که وجودش لرزه به اندام دشمن می انداخت کامل شد که این ترس و لرزه در همان ابتدای قیام حضرت امام (ره) مشخص بود و مردم شهد و شیرینی مبارزات چندین ساله خود را دریافت نمودند و با بیرون راندن حکومت پهلوی زمینه را برای تشکیل حکومت اسلامی آغاز کردند.

امروز نیز در سالروز این حادثه عظیم قلوب تمام مظلومان جهان بسیار مسرور است و بالعکس تمامی دشمنان ناراحتند که چرا مکانی که تا چند دهه گذشته جزء محل های جولان آنها بود اکنون به یک اسوه در مبارزه با خود آنهاست.

اما باعث تأسف است که چرا برخی از سران کشورهای انقلاب کرده با عدم توجه به تجربیات ایران در تور دام های اجانب افتادند.

اما باز هم مردم این کشورها به خود آمده و دوباره خورشید انقلاب ها طلوع خواهد کرد.

کشور باعزت ایران در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج)و همچنین مسئولین و دلسوزان و آحاد ملت عزیز ایران با پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب با قدرت تمام روند روبه رشد خود را ادامه می دهد و در این مسیر تمام محدودیت ها و موانع را به حول و قوه الهی به فرصت تبدیل خواهد کرد و تحقق این امر بیش از پیش نیازمند همدلی و همکاری هر چه بیشتر تمام قوا با مردم و یکدیگر می باشد و به حمدا… در این سال بیشترین تعامل ها در بین مسئولین شاهد بودیم.

اما دشمنان نیز باید تا این لحظه این موضوع را به خوبی فهمیده باشند که هدف و غایت انقلاب بهمن ماه مردم ایران جلوگیری از زور گویی ها و دست درازی ها و دفاع از مظلومان می باشد در این راه هر قدر آنها مانع تراشی کنند جز سرنوشت تاریک و تیره ای برای خود ترسیم کنند، کاری از پیش نخواهند برد.

ولی یقینا می دانند و اگر نمی دانند، بدانند ملت ما هر لحظه آماده ی پاسخ گویی به هر گونه حمله ای در هر زمینه ای می باشد و مسلما پاسخ ما، پاسخی است که جبرانش برای کشور خاطی بسیار مشکل خواهد بود.

اما سخن آخر اینکه در اقتدار امروز ما بسیاری تحمل مصائب را داشته اند، خون ها بناحق ریخته شده، سال ها در تبیعد،اسارت و زندان بودند تا اینک که این انقلاب با این عظمت در اختیار ما قرار گرفته است که در این راستا عمده وظیفه ما این است که در این راه در کنف عنایات حضرت ولی عصر(عج) و با پیروی از مقام عظمای ولایت و با کمال هوشیاری و در سایه وحدت با تلاشی جهادگونه و ایثار مثال زدنی مسیر این عزیزان را با قدرت و قوت هر چه بیشتر ادامه دهیم.

لذا دانشجویان بسیجی دفتر بسیج دانشجویی کردکوی، بندرترکمن و گمیشان ضمن عرض تبریک و تهنیت به مناسبت ایام ا… دهه فجر امسال نیز همچون سال های قبل با شور و شعور انقلابی در مراسم راهپیمایی 22 بهمن شرکت خواهند کرد و از عموم ملت شریف ایران برای شرکت در مراسم دعوت می کند.

شورای تبیین مواضع دفتر بسیج دانشجویی کردکوی ،بندر ترکمن و گمیشان

ارسال نظر