دعوت استاندار گلستان از مردم برای شرکت در انتخابات دهم اردیبهشت
تعداد بازدید تعداد بازدید: 218 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:20 ب.ظ، پنج شنبه، 9 اردیبهشت، سال 1395 نظرات بدون نظر

استاندار گلستان در پیامی از عموم مردم سلحشور و همیشه در صحنه گلستان جهت شرکت در دور دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی دعوت بعمل آوردند.

1453093933_dr-9به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، استاندار گلستان در پیامی از عموم مردم سلحشور و همیشه در صحنه گلستان جهت شرکت در دور دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی دعوت بعمل آوردند.

متن کامل پیام استاندار گلستان به شرح ذیل است؛

بسم ا… الرحمن الرحیم

انتخابات مظهر اراده ی ملت است و مردم فهیم و همیشه در صحنه استان گلستان در طی تمامی سالهای پس از پیروزی انقلاب با حضور حماسی خود از آرمان های امام راحل(ره) و انقلاب شکوهمند اسلامی دفاع کرده اند.

مردم شریف گلستان در هفتم اسفند ماه سال94 با مشارکت 80/39 درصدی در دو انتخابات پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره مجلس شورای اسلامی مقام نخست مشارکت در انتخابات را در کشور به خود اختصاص دادند و پس از حضور بی بدیل در دهه مبارک فجر معجزه ای دیگر را رقم زدند.

اینک که با انتخاب مردم تکلیف 3 حوزه انتخابیه و 4 نماینده در دور دوم انتخابات تعیین خواهد گردید از تمامی مردم اندیشمند و فرهیخته حوزه های انتخابیه(گرگان و آق قلا)،(کردکوی،بندرترکمن،بندرگز و گمیشان) و (مینودشت، کلاله،مراوه تپه و گالیکش)دعوت می نمایم تا با حضور خود در دهم اردیبهشت ماه و در پای صندوق های رای ضمن تعیین کاندیدای اصلح و شایسته به عنوان نماینده مجلس و لبیک به منویات مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهوری در خصوص شرکت عالمانه در انتخابات، افتخاری دیگر همچون دور اول را برای گلستان رقم زنند.

امیدوارم با درایت مردم شریف گلستان شاهد حضور نمایندگانی دلسوز و کاردان در مجلس شورای اسلامی باشیم تا بتوانند آینده ای در خور شان مردم گلستان را در سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل رقم زنند.

حسن صادقلو

استاندار گلستان

انتهای پیام/

ارسال نظر