دعوت امام جمعه کردکوی از مردم متدین برای حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس
تعداد بازدید تعداد بازدید: 289 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:12 ب.ظ، پنج شنبه، 18 تیر، سال 1394 نظرات بدون نظر

حجت الاسلام شاعری: باید با نیت جلب رضایت الهی در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کرد و انزجار و اعتراض خود را از جنایات این رژیم سفاک به گوش جهانیان رساند.

IMG_136412به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، حجت الاسلام موسی شاعری، امام جمعه شهرستان کردکوی، طی پیامی از مردم شریف این شهرستان دعوت کرد تا با پیروی از سیره امام عظیم الشأن و منویات مقام معظم رهبری، با حضور پرشور و حماسی خود در راهپیمایی روز قدس ضمن دفاع از آرمان‌ مقدس مقاومت فلسطینیان، جنایت های صهیونیسم غاصب را محکوم نمایند.
حجت الاسلام شاعری در ابتدای این پیام، از برگزاری راهپیمایی روز قدس در کشورهای مختلف اسلامی بعنوان بزرگترین کابوس رژیم نامشروع صهیونیستی و استعمارگران یاد کرد و گفت: روز قدس تنها متعلق به یک جریان، حزب و اندیشه سیاسی خاصی نبوده، بلکه این روز متعلق به تمام استکبارستیزان جهان با سلیقه‌ها و نژادهای مختلف است.
وی در ادامه این پیام، حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس را پشتوانه‌ای برای انتفاضه مردم فلسطین عنوان کرد و یادآور شد: هرساله در روز قدس شاهد حضور پررنگ و گسترده مردم و دیگر مسلمانان در نقاط مختلف جهان هستیم و امسال به سبب وجود شرایط خاص در منطقه مانند جنگ‏های نیابتی و وجود گروه‎های تروریستی و فشار و ستمی که بر مردم سوریه، عراق، لبنان و یمن وارد می‎شود این راهپیمایی اهمیت‎ بیشتری دارد.
امام جمعه کردکوی در بخش دیگری از این پیام، با بیان اینکه حمایت از مردم مظلوم فلسطین که با دستان خالی از خانه و کاشانه خود دفاع می‌کنند وظیفه‌ای شرعی و انسانی است، گفت: باید با نیت جلب رضایت الهی در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کرد و انزجار و اعتراض خود را از جنایات این رژیم سفاک به گوش جهانیان رساند.
وی در ادامه این پیام، با تأکید بر اینکه، پیام روز قدس بیداری مردم نسبت به رفتارهای صهیونیست‌ها در منطقه است، افزود: یکی از اهمیت‎های روز قدس، وحدت و انسجام مسلمانان است که باید شاخص‎تر و برجسته‎تر از سال‎های گذشته باشد چرا که نمایش قدرت و وحدت مسلمانان به استکبار جهانی می‏فهماند که اختلافی بین شیعه و سنی نیست و به دنبال ایجاد جنگ‏‌های فرقه‎ای نباشد.
حجت الاسلام شاعری در خاتمه این پیام ضمن دعوت از مردم انقلابی کردکوی برای شرکت در راهپیمایی روز قدس، حمایت انقلاب اسلامی و مردم ایران از مقاومت اسلامی در برابر رژیم اشغالگر قدس را بی نظیر خواند و تصریح کرد: امسال شرایط به گونه‌ای است که فعالیت رژیم غاصب صهیونیستی به اوج خود رسیده است و به همین خاطر حضور آحاد مردم در این راهپیمایی امر مهمی به شمار می‌رود.

انتهای پیام/

ارسال نظر