دعوت بانوی والیبالیست کردکوی به اردوی تیم ملی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,760 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:53 ب.ظ، یکشنبه، 18 خرداد، سال 1393 نظرات بدون نظر

مرحله نخست تمرینات آماده‌سازی تیم ملی والیبال زنان از روز ۳۰ اردیبهشت ماه با حضور ۲۲ بازیکن در آکادمی ملی المپیک برگزار شد و سیما صدیقی سرمربی تیم ملی والیبال زنان ۲۰ بازیکن را به دومین مرحله اردوی آمادگی دعوت کرده که یکی از آنان والیبالیست بااستعداد و خوش آتیه شهرستان کردکوی و استان گلستان خانم مهسا صابری می باشد.

???به گزارش خبرنگار رادکانا، تیم ملی والیبال زنان خود را برای حضور شایسته در چهارمین دوره مسابقات جام کنفدراسیون آسیا آماده می‌کند.

مرحله نخست تمرینات آماده‌سازی این تیم از روز 30 اردیبهشت ماه با حضور 22 بازیکن در آکادمی ملی المپیک برگزار شد و سیما صدیقی سرمربی تیم ملی والیبال زنان 20 بازیکن را به دومین مرحله اردوی آمادگی دعوت کرده که یکی از آنان والیبالیست بااستعداد و خوش آتیه شهرستان کردکوی و استان گلستان خانم مهسا صابری می باشد.

دومین اردوی تیم ملی والیبال زنان به مدت 10 روز در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک برگزار خواهد شد که بازیکنان دعوت شده در دو نوبت صبح و عصر تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی پیگیری خواهند کرد.

اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تیم ملی والیبال زنان به شرح زیر است:

پوران زارع، فرزانه زارعی، ندا چملانیان، فرانک بابلیان، سمانه سیاوشی، شبنم علیخانی، مائده برهانی، شکوفه صفری، نجمه عابدیان، فاطمه صفری و فرزانه مرادی از اصفهان، فرنوش شیخی، تهمینه درگزنی، نیلوفر حجتی و زینب گیوه از تهران، نگار کیانی از شیراز، مهسا صابری از استان گلستان، مهتاب رحمانی از کرمانشاه و سودابه باقرپور و مهدیه خواجه کلایی از مازندران.

تیم ملی والیبال زنان ایران خود را برای حضور در چهارمین دوره مسابقات جام کنفدراسیون آسیا که از 17 تا 23 شهریور 93 در کشور چین برگزار می‌شود، آماده می‌کند.

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا؛ این افتخار بزرگ را خدمت این بانوی ورزشکار تبریک عرض می نماید و برای وی تندرستی، سربلندی و افتخارآفرینی آرزومند است.

ارسال نظر