دعوت مسئول بسیج دانشجویی شهرستانهای کردکوی و بندرترکمن برای حضور باصلابت مردم در راهپیمایی روز قدس
تعداد بازدید تعداد بازدید: 321 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:29 ب.ظ، پنج شنبه، 18 تیر، سال 1394 نظرات بدون نظر

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، میلاد خواجه مسئول بسیج دانشجویی شهرستان های کردکوی و بندرترکمن از همه مردم آزادی‌ خواه و یاور مظلومان بویژه دانشجویان شریف و ولایتمدار شهرستانهای کردکوی و بندرترکمن خواست تا با شکوه بیشتری در راهپیمایی روز قدس امسال شرکت کنند. متن پیام به شرح ذیل است: بسم الله الرحمن الرحیم باتوجه […]

???????????????????????????????به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، میلاد خواجه مسئول بسیج دانشجویی شهرستان های کردکوی و بندرترکمن از همه مردم آزادی‌ خواه و یاور مظلومان بویژه دانشجویان شریف و ولایتمدار شهرستانهای کردکوی و بندرترکمن خواست تا با شکوه بیشتری در راهپیمایی روز قدس امسال شرکت کنند.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

باتوجه به اقدامات صهیونیسم جهانی در راستای بیداری اسلامی در جهان و جنایتهای عظیم اسرائیل، آمریکا و ایادی آنان در منطقه همانند عربستان و … هر مسلمانی موظف است در این راهپیمایی سیاسی، عبادی شرکت نماید تا دین خود را در این راستا ادا کند.

همانطور که نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) پیامبر صلح و رحمت فرمودند: “هرکس صدای مظلومی در سراسر جهان بشنود و به داد او نرسد مسلمان نیست” ما نیز بر خود فرض و واجب می دانیم با تمام توان در این تظاهرات شرکت کنیم.

باتوجه به مذاکرات هسته ای و رسیدن آن به حساس ترین زمان ممکن ما نیز باحضور خود خط بطلانی بر زیاده خواهی های آمریکا و همپیمانانش خواهیم کشید.

در آخر با اعلام انزجار از صهیونیسم جهانی از مردم شهیدپرور شهرستانهای کردکوی و بندرترکمن به ویژه دانشجویان عزیز جهت شرکت مستحکم و منسجم در این راهپیمایی دعوت می نمایم.

انتهای پیام/

ارسال نظر