دفاع آیت الله از شهردار تهران؛ قالیباف آبدیده انقلاب اسلامی است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 472 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:33 ب.ظ، دوشنبه، 14 بهمن، سال 1392 نظرات بدون نظر

گردهمایی گلستانی های مقیم پایتخت با حضور آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه گرگان در سالن اجتماعات شهرداری منطقه ۹ تهران برگزار شد.

noormofidiبه گزارش رادکانا، آیت الله ˈسیدکاظم نورمفیدیˈ روز گذشته در این گردهمایی با اشاره به خاطرات دوران انقلاب گفت: در 12 بهمن سال 1357، روز بازگشت حضرت امام خمینی (ره) و در واقع اولین قدمهای ایشان در منطقه 9 مقارن با پیروزی انقلاب اسلامی شد.

وی افزود: در این روز از شهرستان گرگان جمعیت زیادی به استقبال حضرت امام (ره) آمده بودند و با استقرار در حریم مسجد لرزاده در فرودگاه مهرآباد منتظر ایشان بودیم.

امام جمعه گرگان در بخش دیگری از سخنان خود به داشتن خلوص نیت در امور اشاره کرد و گفت: قبولی و صحت کارها منوط به خلوص نیت است و به عبارتی علاوه بر قربت، خلوص نیت نیز مهم بوده و اینکه فقط برای خدا باشد و بهترین محور و مکانیزم در این راه توحید و خلوص نیت است.

آیت اله نورمفیدی ادامه داد: انبیاء در مقابل خود حکما و فلاسفه را داشتند، اما چرا اینها پیرو پیدا نکردند بدلیل اینکه مردم به انبیاء دل می دهند و آنها منادی ایمان و توحید بودند و حرکت پیامبران رنگ خدایی داشت.

امام جمعه گرگان اظهار کرد: مجموعه گلستانی ها با برگزاری چنین جلسات مذهبی، تبلیغ و ترویج دینی می کنند و با استفاده از انسان های اهل دل و معنا می توان روز به روز ،ایمان قوی تری پیدا کرد.

وی تصریح کرد: با همکاری و تعامل مسوولینی که در مرکز هستند برای توسعه استان تلاش شود.

آیت اله نورمفیدی در پایان با تشکر از دکتر متکی وزیر امور خارجه دولت قبلی و تمامی کسانی که در برگزاری این گردهمایی تلاش کردند، گفت: امیدواریم این پیگیری ها به توسعه استان در تمامی ابعاد ختم شود.

نماینده گلستان در مجلس خبرگان رهبری در ادامه با اشاره به مدیریت جهادی در مجموعه شهرداری تهران و حضور موثر دکتر قالیباف در راس آن نیز اظهار کرد: از زمانی که دکتر قالیباف فرمانده لشکر 25 کربلا و فرمانده سپاه استان مازندران بود با وی آشنا هستم و می توان گفت که شهردار تهران آبدیده انقلاب اسلامی است.

ارسال نظر