دفاع مقدس ظهور عاشورا در عصر حاضر بود/مسئولین میز ریاست خود را مدیون خون شهدا هستند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 387 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:03 ب.ظ، سه شنبه، 7 شهریور، سال 1396 نظرات بدون نظر

فرمانده سپاه شهرستان کردکوی گفت: مسئولین بزرگواری که امروز بر روی پایه های صندلی که نشستن باید درک کنند که پایه های آن صندلی ها و میز ریاستی که در اختیار آنان است مدیون خون شهداست و امروز بواسطه آن خون ها این مسئولیت ها بدست آمده است.

به گزارش سرویس جهاد و مقاومت رادکانا؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کردکوی بمناسبت هفته بسیج اصناف و بازاریان  در دیار با خانواده شهید ابوالحسن ولاغوزی ضمن گرامیداشت یاد و نام شهدا اظهار داشت: یاد و خاطره تمامی شهدایی که در جبهه های دفاع از انقلاب اسلامی چه در داخل کشور و چه در خارج از کشور جان عزیز خود را برای اعتلای نظام اسلامی تقدیم می کنند را گرامی می داریم.

سرگرد علی عرفانی با بیان اینکه ما امروز در سایه جان نثاری و رشادت های شهدا و رزمندگان اسلام در امنیت و اقتدار زندگی می کنیم، افزود: در منطقه ای که کاسه خون و آتش هست شاهد امنتی بسیار ارزشمند در ایران اسلامی هستیم.

وی با تأکید بر اینکه امنیت، اقتدار و اعتبار ما تماما مدیون رشادتها و جانفشانی های بزرگوارانیست که جانشان را در طبق اخلاش گذاشتند و بی مهابا به سمت جبهه های حق علیه باطل شتافتند، گفت: اگر من و شما امروز در این کشور نفس می کشیم بواسطه کسانیست که داوطلبانه خود را بر روی مین انداختند.

عرفانی تصریح کرد: تمام آنچه که از وفاداری، صدق نیت، پایداری، استواری و صلابت، فدا شدن و وفای به عهد در دفاع مقدس داشتیم از عاشورا در دفاع مقدس ما ظهور پیدا کرد.

دفاع مقدس ظهور عاشورا در عصر حاضر بود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کردکوی با عنوان اینکه دفاع مقدس ما ظهور عاشورا در عصر حاضر بود، خاطرنشان کرد: عاشورا تراکم ظهور فضیلت ها در یک زمان کوتاه بود اما دفاع مقدس ما در طول زمان انبساط پیدا کرد تا بسته به تحمل و ظرفیت ما آن فضیلت ها را بتوانیم در طول یک زمان بسیط درک کنیم.

وی با اذعان به اینکه رزمندگانی که درحال حاضر در جبهه های حق علیه باطل در مبارزه با سران استکبار در جنگ های نیابتی که با داعش انجام وظیفه می کنند و شهید می شوند بچه های دهه هفتادی هستند که نه انقلاب را دیدند و نه جنگ را درک کردند، اظهار داشت: این دسته از جوانان رویش های انقلاب اسلامی هستند و بواسطه همین راه شهداست، که این رویش ها همچنان استمرار پیدا می کند.

این فرمانده سپاه اسلام بیان کرد: امروز وقتی چهره شهید حججی را در رابطه با عاشورا ترسیم می کنیم قلم های زیادی دیدیم، بیان های زیادی شنیدیم، تعذیه خوانی ها زیاد دیدیم، نقاشی های زیادی داشتیم اما در عصر حاضر هیچکدام حقیقت عاشورا را آنگونه که تصویر شهید حججی بزرگوار به تصویر کشید، نتوانستند به نمایش گذارند.

چهره حق و باطل در تصویر اسارت شهید حججی کاملا هویدا بود

وی با بیان اینکه دو چهره حق و باطل در تصویر اسارت شهید حججی کاملا هویدا بود، ابراز داشت: بار دیگر ما شاهد عاشورا و یزیدیان زمان بودیم و بواسطه این موضوع با نسل جدیدی که انقلاب اسلامی و جنگ را ندیدند و درک نکردند می توانیم ارتباط خوبی برقرار کنیم.

سرگرد عرفانی با اشاره به اینکه گاهی اوقات می گوییم شهدا شرمنده ایم، افزود: اعتقاد قلبی من این است که شهدا کاری خدایی کردند و ما هم باید کاری خدایی کنیم و اجازه ندهیم کار شهدا روی زمین بماند، شرمنده شهدا هستیم ولی باید ادامه دهنده راه شهدا هم باشیم.

مسئولین میز ریاست خود را مدیون خون شهدا هستند

این فرمانده سپاه متذکر شد: مسئولین بزرگواری که امروز بر روی پایه های صندلی که نشستن باید درک کنند که پایه های آن صندلی ها و میز ریاستی که در اختیار آنان است مدیون خون شهداست و امروز بواسطه آن خون ها این مسئولیت ها بدست آمده است.

وی ادامه داد: مسئولین جز خدمت به مردم هدفی ندارند. همانگونه که امام خمینی (ره) فرمودند مردم ولی نعمتان ما هستند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کردکوی در خاتمه ابراز داشت: امروز خدمت شما خانواده های شهدا رسیدیم تا از شما بزرگواران نور بگیریم و راه راه گم نکنیم و بتوانیم در مسیر شهدا ثابت قدم بمانیم و از روح بلند شهدا، امام شهدا استمداد می طلبیم که ما را در پیمودند راهشان و محقق ساختن اهدافشان یاری نمایند.

انتهای پیام/

ارسال نظر