دفتر جذب و گزینش و استعدادیابی ارتش در استان گلستان افتتاح شد+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 145 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:44 ب.ظ، سه شنبه، 14 شهریور، سال 1396 نظرات بدون نظر

دفتر گزینش و استعدادیابی نیروی زمینی ارتش در تیپ ۲۳۰ شهید متاجی گرگان صبح امروز در مراسمی با حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش افتتاح شد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ امیر معمارباشی ارشد نظامی آجا در استان‌های گلستان و مازندران صبح امروز در حاشیه مراسم افتتاح دفتر جذب و گزینش و استعدادیابی ارتش اظهار داشت: در راستای طرح‌های نیروی زمینی مصوب شده در قالب طرح رحمت العالمین و بازدید از یگان‌ها، حضور امیر حیدری را در استان گلستان شاهد باشیم.

وی تصریح کرد: با حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش دفتر جذب و گزینش و استعدادیابی ارتش جمهوی اسلامی در استان گلستان افتتاح شد.

ارشد نظامی آجا در استان‌های گلستان و مازندران با بیان اینکه امیر حیدری از دستاوردهای تیپ 230 بازدید می‌کند، افزود: در تیپ 230 نمایشگاهی از دستاوردهای ارتش به سمع و نظر فرمانده ارتش جمهوری اسلامی می‌رسد.

امیر معمارباشی یادآور شد: دیدار با خانواده شهدا، کارکنان، جانبازان و ایثارگران از دیگر برنامه‌های امروز امیر حیدری در استان گلستان است.

وی افزود: دفتر جذب  و استخدام ارتش در استان گلستان سال‌ها مدنظر نیروی زمینی است تا از بهترین افراد شاخص در استان‌ها نیرو به‌کارگیری شود.

ارشد نظامی آجا در استان‌های گلستان و مازندران گفت: کارکنان این دانشگاه با حضور در دانشگاه‌ها و مدارس وضعیت و جایگاه ارتش جمهوری اسلامی را تبیین می‌کنند و زمینه را برای استخدام افراد علاقمند و واجد شرایط فراهم می‌سازند.

a01 1

a01 1

a01 1

انتهای پیام/

ارسال نظر