دلبستن به آمریکا و امید خیر داشتن از او ساده لوحی بیش نیست
تعداد بازدید تعداد بازدید: 712 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:25 ب.ظ، یکشنبه، 12 آبان، سال 1392 نظرات بدون نظر

سرهنگ سمیعی: آمریکا با توجه به جنایات و جاسوسی هایی که در اکثر کشورها انجام داد، کشورها بایستی اقدامی عملی در تغییر مکان سازمان ملل بعمل آورند که این مسئله به مصلحت دیگر کشورها می باشد.

IMG_0010-21121به گزارش رادکانا، سرهنگ موسی سمیعی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی در خصوص جنایات آمریکا و جاسوسی های بعمل آمده از سوی سفارتخانه های این کشور جانی در گفتگو با خبرنگار رادکانا گفت: با توجه به وضعیت نظام استکباری به سرکردگی آمریکا و اقدام ضد بشری آن در تمامی زمینه ها بخصوص اقدامات اخیر آنان در جاسوسی از برخی کشورها و اثبات حقانیت ایران در اینکه آمریکا شیطان بزرگ می باشد می بایست کشورها اقدامی عملی در تغییر مکان سازمان ملل بعمل آورند که این مسئله به مصلحت دیگر کشورها می باشد.

وی در ادامه این گفتگو با اشاره به اینکه جهانیان پس از چندین سال متوجه شدند که سفارتخانه های آمریکا لانه جاسوسی می باشد گفت: سیزده آبان روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در ایران اسلامی که روز مبارزه با استکبارجهانی نام گرفته است روزی که دانشجویان عزیز ایران اسلامی با شناختی که از آمریکا داشتند به تسخیر سفارتی که طینت و شالوده رهبران آمریکاست پرداختند.

وی افزود: دانشجویان عزیزمان در این روز اقدامات شیطانی آنان را به اثبات رساندند ولی جهانیان پس از سی و چند سال به این مطلب پی بردند که آمریکا واقعا شیطان بزرگ و سفارتخانه های آنها لانه جاسوسی است.

انقلاب اسلامی و حرکت نظام الهام گرفته از مکتب امام خمینی (ره) است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی با بیان این مطلب که انقلاب اسلامی و حرکت نظام الهام گرفته از مکتب امام خمینی (ره) است بیان داشت: مگر شعار امام حسین (ع) را فراموش کرده ایم؟ مگر شعار هیهات من الذله امام حسین (ع) اکنون در دیگر کشورها گفته نمی شود؟ مگر مردم آزاده می توانند شعار مرگ بر آمریکا که با گوشت و پوست آنها عجین شده است را فراموش کنند؟ مگر می شود جنایات آمریکا در ایران را فراموش کرد؟ همه اینها در دلهای مردم ما ماندگار خواهد ماند تاجنایات آمریکا نابود شود.

اگر ما امروز عزت و افتخار داریم به برکت ایستادگی در مقابل استکبار است

سرهنگ سمیعی عزت و افتخار امروز ایران اسلامی را به برکت ایستادگی در مقابل استکبار دانست و افزود: اگر روزی ارزشها را، ایستادگی را، عزت را، فراموش کردیم شعار مرگ بر آمریکا را فراموش می کنیم که محال است این مورد اتفاق افتد.

دلبستن به آمریکا و امید خیر داشتن از او ساده لوحی بیش نیست

وی در پایان با بیان این مطلب که آمریکا با خصلت شیطانی که دارد نمی تواند در مسیر حق و حقیقت گام بردارد اظهار داشت: مثل این است که از مار و عقرب نیش نزدن را انتظار داشته باشیم و یا سم را مهلک ندانیم در همین راستا شالوده کار آمریکا به فساد و تباهی و مسائل خلاف انسانیت و بشریت استوار است و دلبستن به آمریکا و امید خیر داشتن از او ساده لوحی بیش نیست.

ارسال نظر