دلزدگی برخی از سیاسیون از حلاوت امنیت پایدار
تعداد بازدید تعداد بازدید: 463 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:04 ق.ظ، یکشنبه، 21 دی، سال 1393 نظرات بدون نظر

امروز که دشمن با تبلیغات کاملا مهندسی شده و جهت‌دار قصد تخریب وجهه فرزندان انقلابی امت را دارد، شاهد این هستیم که برخی سیاسیون نیز با اظهارات خود بر تبلیغات دشمن صحه می‌گذارند، با این حساب این سوال در ذهن مخاطب شکل می‌گیرد که شاید برخی از سیاسیون از حلاوت امنیت کشور دلزده شده‌اند.

000IMG22084472به گزارش رادکانا، «باید جدول دشمن را کامل نکنیم؛ پازل دشمن را کامل نکنیم؛ ببینیم دشمن چه کار دارد می‌کند و چه کار می‌خواهد بکند؛ اهداف و حضور واضح او را ببینیم. » این‌ها بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با اعضای مجلس خبرگان رهبری در تاریخ دوم مهرماه 88 است که نقشه راهی جهت سنجش اقدامات مقطعی تمامی سیاسیون در گستره انقلاب اسلامی است.

26 سال قبل امت امام (ره) با دفاعی مقدس در برابر جبهه دشمن از میدان کارزار سرافرازانه بیرون آمد؛ اما آیا مستکبرین در برابر نظام اسلامی که آرمان‌های بلندی همچون تشکیل حکومت جهانی اسلام را دارد و اهل هیچگونه سازش و عقب نشینی در برابر قدرت‌های ظالم و زورگو  نیست ساکت خواهند نشست؟ آیا می‌توان ادعا کرد که آن‌ها مجددا درصدد خدعه، نیرنگ و ضربه به پیکره نظام اسلامی نیستند؟

مگر امام راحل نفرمودند: «ساده اندیشی این است که تصور کنیم جهانخواران بخصوص آمریکا از ما و اسلام عزیز دست برداشته‌اند و لحظه‌ای نباید از کید دشمنان غافل بمانیم». بعلاوه پاسخ این سوال را می‌توان در اوراق تاریخ زرین سی و شش ساله انقلاب اسلامی نیز جستجو کرد.

در عنفوان پیروزی انقلاب اسلامی، آمریکای جنایت پیشه که شاهد خلع ید خود از منابع کشور می‌باشد اولین تحریم‌ها را علیه نظام اسلامی وضع می‌کند؛ از تحرکات تجزیه طلبانه، ترورها، آشوب‌ها، بمب گذاری‌ها و سایر اقدامات مذبوحانه عناصر ضد انقلاب حمایت می‌کند و در حالی‌که با ایستادگی امام (ره) و امت انقلابی روبرو می‌شود به همراه کشورهای مرتجع منطقه با حمایت‌های تسلیحاتی، اطلاعاتی و مالی از ماشین جنگی رژیم بعث عراق، قصد براندازی نظام اسلامی را در سر می‌پروراند اما با مجاهدت‌های خستگی ناپذیر فرزندان انقلاب در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل از رسیدن به مطامع خود باز می‌ماند.

در دوران پس از دفاع مقدس نیز باز این فرزندان انقلاب هستند که تلاش صادقانه در عرصه‌های دفاعی، امنیتی، سازندگی، علم و فناوری، محرومیت زدایی و خدمت رسانی و اقتصاد مقاومتی طعم شیرین عزت، اقتدار، امنیت و پیشرفت را به مردم می‌چشانند و در سایه این امنیت شاهد دستاوردها و حماسه‌هایی همچون حماسه 22خرداد 1388 هستیم اما باز هم دشمن اسلام و انقلاب با طراحی فتنه‌ای در اتاق‌های فکر و همراهی عده‌ای عناصر ورشکسته سیاسی، منافقین، سلطنت طلبان و غیره با براه انداختن آشوب خیابانی و فتنه گری درصدد براندازی نظام اسلامی و تلخ کردن کام ملت بر می‌آیند که باز هم مردم تحت رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب و با تاسی از فرهنگ عاشورا و به برکت خون شهدای مظلومِ مقابله با فتنه از این آزمون نیز سربلند بیرون می‌آید و حماسه بزرگ نهم دی شکل می‌گیرد.

اما امروز که دشمن با تبلیغات کاملا مهندسی شده و جهت دار قصد تخریب وجهه فرزندان انقلابی امت را دارد شاهد این هستیم که برخی سیاسیون نیز با اظهارات خود بر تبلیغات دشمن صحه می‌گذارند در حالی که فرزندان انقلاب در تمام عرصه‌ها ایستادگی، پایمردی و دفاع همه جانبه از اسلام و انقلاب و حریم ولایت را در معرض ظهور قرار داده اند.

حالا سوالی که در ذهن مخاطب شکل می‌گیرد، این است که آیا طرح اظهاراتی در راستای تضعیف نهاد های انقلابی کار صحیحی است؟ مگر امنیت پایدار امروز کشور ثمره خون شهدا و مجاهدت‌های مخلصانه فرزندان انقلاب نیست؟

شاید برخی از سیاسیون از حلاوت امنیت کشور دلزده شده‌اند؟ شاید …

یادداشت به قلم سید سجاد موسوی، عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی گلستان و نماینده این استان در مجمع شهید دیالمه بسیج دانشجویی کشور.

انتهای پیام/

ارسال نظر