دلیل توقف ساخت سالن ورزشی روستای سرکلاته خرابشهر چه می باشد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,463 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:59 ب.ظ، یکشنبه، 10 دی، سال 1391 نظرات ۲ نظر

براساس گزارش بعمل آمده سالن ورزشی روستای سرکلاته خرابشهر با پی گیریهای چندین ساله کلنگ احداث آن با حضور مسولین استانی وشهرستانی در سال ۱۳۹۰ در روستای سرکلاته خرابشهر به زمین زده شد و قراربود سالن با متراژ ۳۰×۲۴ متر در این روستا احداث گردد وبا پی گیریهای بعمل آمده و حمایت نماینده محترم شهرستان گرگان وآق قلا آقای عیسی امامی متراژ فوق از ۳۰×۲۴متر به متراژ ۳۶×۲۴ متر افزایش یافته است و مراحل پی کنی و فونداسیون آن در حال اجرا بود و قرار شد احداث آن تا پایان سال ۱۳۹۲ به بهره برداری برسد.

rfesfref

مراحل ساخت سالن ورزشی روستا به مرز 60% رسید. براساس گزارش بعمل آمده سالن ورزشی روستای سرکلاته خرابشهر با پی گیریهای چندین ساله کلنگ احداث آن با حضور مسولین استانی وشهرستانی  در سال 1390 در روستای سرکلاته خرابشهر به زمین زده شد و قراربود سالن با متراژ 30×24 متر در این روستا احداث گردد وبا پی گیریهای بعمل آمده و حمایت نماینده محترم شهرستان گرگان وآق قلا آقای عیسی امامی متراژ فوق از 30×24متر به متراژ 36×24 متر افزایش یافته است و مراحل پی کنی و فونداسیون  آن در حال اجرا بود و قرار شد احداث آن تا پایان سال 1392 به بهره برداری برسد.

این خبر مربوط به 91/5/28 بوده که بنده آن را تهیه نموده اما درحال حاضر شاهد آن هستیم که بعد از گذشت 5 ماه از تاریخ فوق فقط ستون های آن نصب گردیده است و کارگران مشغول به کار در این مکان دست از کار برداشته و ادامه ساخت سالن متوقف شده است این در حالی است که گفته میشد این سالن تا پایان سال 92 به بهره برداری خواهد رسید.

درخواست ما از مسئولین استانی و شهرستانی علی الخصوص ریاست  محترم ورزش و جوانان شهرستان کردکوی این است که هرچه سریعتر اقدامات لازم را جهت بهره برداری و اتمام کار این سالن مبذول فرمایند.

روستای سرکلاته با جمعیتی بالغ بر 3500 نفر هنوزه سالن ورزشی برای ورزش جوانان روستا ندارد که متأسفانه با مشکلات فراوانی روبه رو هستند. شاهد این هستیم که اکثر جوانان روستا برای استفاده از سالن ورزشی شبها به کردکوی عزیمت کرده و از سالن های این شهرستان استفاده می نمایند.

درضمن مسئولین به گوش باشند که وضعیت اعتیاد بین جوانان روستا به صورت صعودی می باشد و هرروزه این خطر بیبشتر در سرکلاته دیده می شود که همه  ما  به نوعی مسئول این عمر مهم می باشیم.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی روستای سرکلاته

محمد می گوید:

دستت درد نکنه برادر انشالله این مشکل برطرف بشه

hagh می گوید:

سلام خواهش میکنم.ان شاالله

ارسال نظر