دهمین جلسه شورای آموزش و پرورش کردکوی با حضور دکتر نظری مهر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 803 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:17 ب.ظ، چهارشنبه، 25 دی، سال 1392 نظرات یک نظر

دهمین جلسه شورای آموزش و پرورش با رویکرد تجلیل از برگزیدگان مسابقات فرهنگی و هنری در دبستان غیر انتفاعی امین کردکوی برگزار شد.

9999921 (1)به گزارش خبرنگار رادکانا، دهمین جلسه شورای آموزش و پرورش با رویکرد تجلیل از برگزیدگان مسابقات فرهنگی و هنری با حضور نماینده مردم شریف غرب گلستان در مجلس شورای اسلامی در دبستان غیر انتفاعی امین کردکوی برگزار شد.

دکتر محمد جواد نظری مهر نماینده مردم کردکوی، بندرگز، نوکنده، گمیشان و بندرترکمن در مجلس شورای اسلامی در این جلسه گفت: منطقه ظرفیت رشد بسیاری دارد اما امروز موضوع وقف و مسایل مبتلا به آن مانع بزرگی بر سر راه حضور سرمایه گذاران در شهرستان است.

وی با بیان این نکته که من خود را جزئی از آموزش و پرورش می دانم اظهار داشت: چرا که پدر شهیدم مدت 35 سال در آموزش و پرورش فعالیت کرد و خانواده بزرگ آموزش و پرورش برای بنده ملموس است.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره این موضوع که مدارس غیرانتفاعی محل خوبی جهت اشتغال زایی می باشد افزود: مدارس غیر انتفاعی بار بزرگی را از دوش دولت برداشته اند و محل خوبی جهت اشتغال زایی می باشند که جا دارد دولت نیز با راهکارهای مناسب در جهت تسریح امر مدارس غیر انتفاعی حرکت نماید.

خطیری رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز با بیان نکاتی در خصوص مدارس ساخته شده از سوی خیرین تلاش نماینده غرب گلستان در مجلس را برای کمک به این موضوع خواستار شد.

خانم حسینی موسس دبستان نیکان به نمایندگی از آموزشگاههای غیرانتفاعی تلاش برای معرفی مدارس غیرانتفاعی را با برگزاری جلسات با حضور کارشناسان و دست اندرکاران مسایل آموزشی شهر را خواستار شد.

بهروز مازندرانی مدیر آموزش و پرورش کردکوی گزارشی از عملکرد اداره آموزش و پرورش شهرستان در جهت پیگیری پروژه های نیمه تمام دولت در بهره وری هرچه بیشتر دولت خواستار شد.

در این مراسم از برگزیدگان مسابقات فرهنگی و هنری استانی و کشوری با اهداء لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد و مسئولین و مدعوین در حاشیه مراسم از نمایشگاه کارهای دستی دانش آموزان دیدن کردند.

این مراسم با حضور دکتر نظری مهر نماینده مردم شریف شهرستانهای کردکوی، بندرگز، نوکنده، گمیشان و بندرترکمن در مجلس شورای اسلامی، سید احمد حسینی بخشدار مرکزی کردکوی، بهروز مازندرانی مدیر آموزش و پرورش کردکوی، مصطفی بالو شهردار کردکوی، خطیری رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز کردکوی، اولیا و مربیان و نفرات برتر مسابقات فرهنگی و هنری برگزار شد.

گلستان بلاگ می گوید:

سلام
با تشکر از مطلب خوب شما
این خبر با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد
http://golestanblog.ir/

ارسال نظر