دهن کجی متولیان فرهنگی شهر گرگان به تمثال امام (ره) و رهبری + عکس
تعداد بازدید تعداد بازدید: 562 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:45 ب.ظ، چهارشنبه، 8 خرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

این روزها مدتی است که بیلبوردهای ناهارخوران بدجوری نا مهربان شده اند و یا اینکه متولیان کار از خط ولایت فاصله گرفته و در ایام سالروز رحلت امام خمینی (ره) از اندیشه های ایشان دور شده اند .

na7به گزارش رادکانا به نقل از گلستان ما، چند وقتی است بیلبوردهای مسیر ناهارخوران که دو طرفه هستند ماجرای جالبی را بازگو می کنند .

این بیلبوردها از غروب به بعد یک طرفشان خاموش و بی نور و طرف دیگرشان روشن و نورانی است .

و در کمال تاسف و شرمندگی و محض اطلاع همشهریان عزیز و برای توجه برخی مدعیان ولایتمداری در گرگان ، آن طرف از این بیلبوردها که بی نور و خاموش است حاوی عکس امام خمینی(ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و مقام معظم رهبری است  و طرف دیگر که نورانی و روشن است حاوی تبیلغات برخی شرکت ها و وسایل زندگی از قبیل : TCL ، FOUKA ، سامسونگ و … است.

این موضوع نشان می دهد که یا بیلبوردهای ناهارخوران بدجوری نا مهربان شده و دم از جدایی می زنند و یا اینکه متولیان کار از خط ولایت فاصله گرفته و در سالروز رحلت امام خمینی (ره) از اندیشه های ایشان دور شده اند .

براستی باید پرسید این همه امنیت و آسایش و درآمدی که این متولیان فرهنگی و کانون های آگهی تبلیغاتی از این راه بدست می آورند مرهون مجاهدت چه کسانی است ؟

شاید جواب این سوال عرق شرم بر پیشانی این افراد بنشاند و شاید هم  … .

na1

na2

na3

na4

na5

na7

na8

na9

na10

ارسال نظر