دهن کجی بنیاد شهید گرگان به مقام شهدا!
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,247 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:20 ب.ظ، یکشنبه، 8 اردیبهشت، سال 1392 نظرات ۹ نظر

پیکر شهید نجفی رودبارکی در حالی دفن شد که همه مسئولین گویا عجله داشتند تا زودتر بروند و متاسفانه صحنه های نه چندان زیبایی بعد از ظهر در مزار شهدای گرگان دیدیم که شان شهدا را زیر سوال برد .

shahidnajafi01محمد نجفی رودبارکی جانباز قطع نخاعی گرگانی که شب گذشته به خیل شهدا پیوست امروز صبح در گلزار شهدای امامزاده عبدالله گرگان در کنار یاران جبهه هایش تدفین شد.

متاسفانه ساعت 4 بعد از ظهر که سر مزار این شهید بزرگوار رفتیم با صحنه هایی مواجه شدیم که جای تأسف داشت و نشان می داد که مسئولین بنیاد شهید و امامزاده عبدالله برای مقام شامخ شهدا ارزشی قائل نیستند .

تصاویر تابوت خالی کنار قبر این شهید را نشان می دهد. براستی آیا مسئولین امر نمی توانستند این تابوت را جابجا کنند و به جای خودش انتقال دهند.

shahidnajafi32

shahid01

محیط اطراف قبر این شهید هیچ نشانی از احترام و ادب به مقام شامخ شهدا نداشت و جای بسی تأسف داشت که این چنین از این جانباز که 28 سال مشقت و سختی را تحمل کرد اما مسئولین نتوانستند چند ساعت این شهید عزیز را تحمل کنند.

از بنر و پارچه ای که نشان تسلیت یک سازمان یا نهاد باشد هیچ خبری نبود اما برخی سازمانها وقتی مدیر اداره شان از سفر راهیان نور بر می گشت این بازگشت معنوی را به ایشان تبریک می گفتند. براستی این همه خودشیرینی برای مدیران و سازمانها وجود دارد اما همین که به شهید می رسد هیچ چیزی نمی بینیم.

از طرفی تشییع پیکر این شهید جانباز در حالی برگزار شد که اصلا کسی نفهمید که این تشییع کی و از کجا برگزار شد و خیلی از مردم، خبرنگاران و مسئولین متوجه نشدند که ایشان شهید شده است که این هم بر می گردد به کم کاری نهاد متولی یعنی بنیاد شهید که در این سالها اصلا روابط عمومی نداشت.

shahidnajafi12

shahidnajafi11

همه می دانند که بنیاد شهید گلستان را با نام یکی از معاونین ارتباطی آن می شناسند و روابط عمومی در این سازمان عریض و طویل جایی ندارد.

به هر حال محمد نجفی رودبارکی هم با مظلومیت به خیل یاران شهیدش پیوست اما باز نکته ای مبهم در کارنامه ادامه دهندگان راه شهدا نوشته شد و میزان پایبندی برخی از مدیران و سازمانها به ارزشها و شهدا مشخص شد.

شهید نجفی در 19 سالگی به جنگ رفت و در سال 63 در جبهه مریوان بر اثر اصابت تیر مستقیم قطع نخاع شد و 28 سال این رنج را تحمل کرد.

زبان حال وی در پایان زندگی اش که پر از سختی و درد کشیدن بود شاید از این شعر حکایت داشت که:

ما را رها کنید زین رنج بی حساب                                    با قلب پاره پاره وبا سینه ای کباب

این جـــــاهلان که دعوی ارشاد می کنند                    در خرقه شان به غیر “منم” تحفه‏اى میاب

shahidnajafi01

سما می گوید:

سلام
صد حیف!!!
کسایی روی کارن که ارزش شهید و شهادت و درک نمی کنن…

معبر سايبري فندرسك می گوید:

سلام. لطفا حتما این نظر من رو انتشار بدین. بنیاد شهید و حتی امور ایثارگران بارها نشون دادن که اصلا براشون شهدا مهم نیستند. یکی دیگر از افتخارات این ها 5 شهید گمنام شهر خان ببین بود که متاسفانه از سال 84 در شهر خان ببین دفن شده اند ولی تا سال 90 قبور آنها مانند (زبانم لال) سطل زباله بود و مردم که قبری نمیدیدن در گودالی که دور قبور کشیده شده بود زباله می ریختند. بعد از پیگیری های بسیارو انتشار کلیپ تاسف بار از قبور این عزیزان یه مقدار به خودشون اومدن و مثل طرح آسفالت ریزی روی قبور سنگ ریزه ریختند و بعد از نزدیک به هشت سال هنوزم قبور 5 شهید گمنام شهر خان ببین در وضعیت تاسف باری هست.
بی توجهی و کج دهنی به این شهید بزرگوار هم یکی دیگر از نمونه بی اعتنایی بنیاد شهید به شهداست. واقعا جای تاسف داره واقعا باید خجالت بکشن . منکه متنفر شدم از همشون

محبان مهدی می گوید:

سپاس فراوان ازحضورگرمشما بزرگوار

محبان مهدی می گوید:

اجازه می دهید این پست شما رادروب سایت محبان قرار بگیرد

javad می گوید:

تمام ادعا دارند این مسئولین زحمتکش ما . آنهم برای این زخم خورده های انقلاب . و جان برکفان !!!! خیلی بیرحمانه بود بدجوری ناراحتم کرد . خدا سر هیچ عزیز ایثارگری نیاره.

محبان مهدی می گوید:

مطلب شما دروب سایت محبان مهدی قرار گرفت اگر امکان دارد لوگوی وب سایت محبان مهدی رادروب سایت رادکانا قرار دهید تااینجانب هم شمارالینک کنم

محبان مهدی می گوید:

مطالب شما دروب سایت محبان مهدی قرار گرفت اگر امکان دارد لوگوی ماراهم دروب سایت رادکانا قرار دهید باتشکرفراوان مدیر وب سایت محبان مهدی (عج)

كردكويي می گوید:

سایت محترم رادکانا یعنی شما در این چند سال متوجه نشدید که اکثر مسئولین وصاحبان میز وقدرت کلا شهدا را فراموش کردند خانواده محترم شهدا پیششان هیچ ارزش و احترامی ندارند مثل همیشه این مردم عادی هستند که یاد این عزیزان را گرامی می دارندلااقل هر پنجشنبه ها هم که شده بر سر تربت پاکشان یک فاتحه می خوانند شما کدام مسئول بخصوص بنیاد شهید را می بینید که برای خواندن یک فاتحه بیاید .

سمیه می گوید:

سلام
ما اصلا متوجه نشدیم… با اینکه توی یه ارگانی فعالیت می کنیم که دم از حفظ ارزش ها می زنند… واقعا جای تاسفه…

التماس دعا

ارسال نظر