دهه فجر فرصت خاص فرهنگی است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 515 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:05 ق.ظ، یکشنبه، 6 بهمن، سال 1392 نظرات بدون نظر

غلامحسین محمودی گفت: همه دستگاه ها و ادارات باید در فعالیتهای مختلف فرهنگی و برگزاری مراسمات این دهه همکاری و حضور تاثیرگذار داشته باشند.

1392052010312به گزارش خبرنگار رادکانا، نشست مشترکی با حضور حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی رئیس اداره تبلغیات اسلامی کردکوی، حجت‌الاسلام مؤمن مدیر حوزه علمیه رضویه (ع) کردکوی و دکتر غلامحسن کلاهدوز سرپرست مرکز بهداشت این شهرستان در جهت بالا بردن سطح برنامه های فرهنگی در شهرستان برگزار شد.

غلامحسین محمدی رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی بر تعاملات در جهت بالا بردن سطح برنامه های فرهنگی در شهرستان تأکید کرد و گفت: تعامل و وحدت، رویه ای است که می توان به کمک آن اهداف فرهنگی در جامعه را به بهترین نحو پیاده کرد.

وی در ادامه ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این اداره در حوزه فرهنگ و دین، خاطرنشان کرد: اهداف سازمان تبلیغات اسلامی احیاء و اشاعه ی اندیشه تابناک اسلام و تقویت روح عبودیت الهی و ترویج اخلاق اسلامی در میان مردم، بویژه نسل جوان است.

115441

محمودی همچنین با بیان این که، دهه مبارکه فجر فرصت خاص فرهنگی است، به برنامه های طراحی شده توسط اداره تبلیغات اسلامی کردکوی در این دهه اشاره و تاکید کرد:که همه دستگاه ها و ادارات باید در فعالیتهای مختلف فرهنگی و برگزاری مراسمات این دهه همکاری و حضور تاثیرگذار داشته باشند.

در ادامه حجت‌الاسلام مؤمن و دکتر کلاهدوز، ضمن قدردانی از برنامه های اداره تبلیغات اسلامی، آمادگی خود را در همکاری با این اداره در زمینه های مختلف فرهنگی در این شهرستان اعلام کردند.

ارسال نظر